Vera İncek Villaları ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor | Emlakinfo
EmlakProjeler

Vera İncek Villaları ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor

Vera İncek Villaları ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor
Vera Grup tarafından Ankara’nın son yıllarda gözde bölgesi İncek’te inşa edilen Vera İncek Villaları projesi, yatırımcısına yeşiller içerisinde ultra lüks bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

20 bin metrekarelik alanda 18 adet villadan meydana gelen Vera İncek Villaları projesinde müstakil villa yaşantısı site içerisinde sunuluyor. Projedeki her villanın kendisine ait organik tarım bahçesi ve hobi bahçesi yer alıyor.

Projedeki villalar 7+2 tipinde tasarlanıyor. Villaların büyüklükleri brüt 786 metrekare, net 635 metrekare olacak şekilde oluşturuluyor.

SATIŞ SÜRECİ BAŞLADI

İnşaat çalışmalarının sürdüğü Vera İncek Villaları projesinde diğer yandan satış dönemi de başladı. Projede teslimlerin 2022 Ekim döneminde başlaması planlanıyor.

Vera İncek Villaları projesinde fiyatlar 8 milyon 950 bin TL seviyesinden başlıyor. Firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme planları hazırlanıyor.

MODERN VE ÖZEL YAŞAM ALANI

Vera İncek Villaları projesinde oluşturulan her villa, yaklaşık bir dönüm arsa üzerine kuruluyor. Yeşil alan içinde yüksek taş duvarlar çevrili bir yapıda kurulan villaların içinde ise modern ve konforlu bir yaşam sunuluyor. Çevreye duyarlı bir yapıda kurulan villalarda dış cephe mantolaması, ısı izolasyonlu camlar, yağmur suyu biriktirme, arıtma ve yeniden kullanım sistemi, çatılarda güneş enerjisi kullanımına uygun olanaklar yer alıyor.

Nezih ve huzurlu bir konumda kurulan Vera İncek Villaları, çok sayıda özel okul, hastane, üniversite, market, sosyal alanlara yakınlığıyla yatırımcısına avantaj sağlıyor.

Vera İncek Villaları ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor