Vadi Şehir Yalova projesinde satışlar başladı | Emlakinfo
Emlak

Vadi Şehir Yalova projesinde satışlar başladı

Vadi Şehir Yalova projesi
Çetinler İnşaat tarafından inşa edilen Vadi Şehir Yalova projesinde inşaat çalışmalarının yanı sıra konut satışları da sürüyor. Proje, uygun fiyat politikasıyla dikkat çekiyor.

2 etaptan oluşan Vadi Şehir Yalova projesinde toplam 14 blokta 638 adet konut inşa ediliyor. Projedeki konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor.

Akıllı daire sistemleriyle oluşturulan konutlarda ferah bir yaşam alanı sunulmak isteniyor. Projedeki 1+1 konutların büyüklükleri 81 ile 85 metrekare arasında, 2+1 konutların büyüklükleri 166 metrekare, 3+1 konutların büyüklükleri 190 ile 205 metrekare arasında olacak şekilde tasarlanıyor.

VADİ ŞEHİR YALOVA FİYAT LİSTESİ

Konut teslimlerinin Haziran 2022 döneminde başlaması hedeflenen projede konut satışları sürüyor. İşte Vadi Şehir Yalova fiyat listesi:

1+1 konutların fiyatları 395 bin TL ile 399 bin TL arasında,
2+1 konutların fiyatları 699 bin TL’den,
3+1 konutların fiyatları 720 bin TL ile 749 bin TL arasında değişiyor.

Banka kredisine uygun durumda olan konutlar için firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme seçenekleri de hazırlanıyor.

DENİZ MANZARALI KONUTLAR

Vadi Şehir Yalova projesi, yatırımcısına muhteşem doğa manzarasının yanı sıra panoramik deniz manzarası da sunuyor. Şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta yer alan proje; Çiftlikköy ilçesinde yer alıyor. Proje ayrıca İDO Yenikapı ve Pendik Hızlı Feribot İskelesine 5 dakika, Yalova Üniversitesi Merkez Kampüsüne 10 dakika, devlet hastanesine 5 dakika uzaklıkta, çeşitli AVM’lere yakın bir noktada kuruluyor.

Vadi Şehir Yalova projesinin yaşam alanında 20 bin metrekarelik bölüm yeşil alana ayrılmış durumda. Projede aynı zamanda çok sayıda sosyal donatıya da yer verilecek.

Vadi Şehir Yalova projesi