ProjelerSektörel

Trend 16 projesi Nilüfer’de kuruluyor

Trend 16 projesi Nilüfer'de kuruluyor

12 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde kurulan Trend 16 projesinde 5 blokta 102 adet bağımsız bölüm inşa ediliyor. Projede konut alanlarının yanı sıra ticari üniteler de oluşturuluyor.

Yatay mimarili tasarımıyla dikkat çeken Trend 16 projesinde yatırımcılara modern ve ferah bir yaşam alanı sunulmak isteniyor. Projedeki konutların tamamı 3+1 daire tipi şekliyle oluşturuluyor. Konutların büyüklükleri ise 132 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor.

TESLİMLER 2022’DE

İnşaat çalışmalarının sürdüğü Trend 16 projesinde konut teslimlerinin Aralık 2022 döneminde başlaması hedefleniyor.

Projedeki konutların fiyatları ise 789 bin TL’den başlayarak konut özelliğine göre 920 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan konutlar için firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de hazırlanıyor.

KALİTELİ YAŞAM ALANI

Trend 16 projesinde yatırımcılara şehrin stresinden uzak, huzur dolu bir yaşam alanı sunuluyor. Nilüfer ilçesinin son yıllardaki gözde bölgesi olan Kapaya bölgesinde kurulan proje, konumuyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor.

Projenin yaşam alanında ise hayatı lüks ve konforlu kılacak sosyal donatılara yer veriliyor. Trend 16 projesinin sosyal donatıları arasında yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanı, sosyal tesis alanı, yürüyüş alanı, kamelyalar, otopark, güvenlik gibi olanaklar yer alıyor.

Trend 16 projesi Nilüfer'de kuruluyor