TOKİ tarafından Ankara Elmadağ'da proje geliştirilecek | Emlakinfo
İhalelerToki

TOKİ tarafından Ankara Elmadağ’da proje geliştirilecek

TOKİ tarafından Ankara Elmadağ'da proje geliştirilecek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde Türkiye’nin tüm bölgelerinde çalışmalarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Anadolu şehirlerinin yanı sıra büyük şehirlerdeki yeni proje çalışmalarına devam ediyor.

Başkent Ankara’da yeni TOKİ çalışması Elmadağ ilçesinde inşa edilecek. Projenin ihale süreci başladı. Yapılan bilgilendirmede ihalenin 13 Eylül günü düzenleneceği duyuruldu.

TOKİ Ankara Elmadağ projesinde 473 adet konut inşa edilecek. Projede aynı zamanda 1 adet ticaret merkezi, alt yapı ve çevre düzenlemesi işleri de yapılacak.

Elmadağ ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde kurulacak söz konusu projede inşaat çalışmalarının ihaleden sonra kazanan firmanın belirlenmesi ve yer tesliminin yapılmasından sonra başlaması bekleniyor. Öte yandan projedeki konut türleri, başvuru takvimi, konut fiyat ve ödeme seçenekleri gibi konularda resmi bilgilendirmenin sonraki aylarda TOKİ tarafından yapılması bekleniyor.

ELAZIĞ MADEN’DE DE YENİ PROJE HAZIRLIĞI

Elazığ’ın Maden ilçesi Bahçelievler bölgesinde TOKİ tarafından yeni bir projenin hayata geçirileceği duyuruldu. Söz konusu projenin ihalesi 16 Eylül günü düzenlenecek.

TOKİ Elazığ Maden Bahçelievler projesinde 144 adet konut inşa edilecek. Projede aynı zamanda alt yapı ve çevre düzenlemesi işleri de yapılacak.

İhale için yapılan bilgilendirmede, projenin kazanan firmaya yer tesliminin yapılmasından sonra 360 takvim günü içerisinde tamamlanacağı belirtildi.

TOKİ tarafından Ankara Elmadağ'da proje geliştirilecek