TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satış dönemi başladı | Emlakinfo
Toki

TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satış dönemi başladı

TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satış dönemi başladı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından bir yandan yeni proje çalışmaları sürdürülürken diğer yandan hayata geçirilen projelerde satış süreçleri yürütülüyor.

TOKİ’den yapılan bilgilendirmeye göre, Afyon’un Sandıklı bölgesinde hayata geçirilen sosyal konut projesinde 12 adet konut satışa sunuldu. Konutlara başvurular başladı.

TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satışa sunulan konutlar arasında 10 adet 2+1 daire tipinde konut, 2 adet 3+1 daire tipinde konut bulunuyor. Projedeki 2+1 konutların büyüklükleri 86 metrekare, 3+1 konutların büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlandı.

BAŞVURULAR KISA SÜRE SONRA SONA ERİYOR

TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satışa sunulan 12 adet konut için yatırımcılar, Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla başvurularını sunabiliyor. Konutlar için son başvuru tarihi olarak 26 Kasım günü belirlendi.

Kuralı satış yöntemiyle satışa sunulan konutlar için 2 Aralık günü noter huzurunda kura çekimi yapılacak ve konutların hak sahipleri belirlenecek.

TAKSİTLER 955 TL’DEN BAŞLIYOR

TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satışa sunulan konutların fiyatları 191 bin TL ile 232 bin TL arasında değişiyor. Yatırımcılar yüzde 10 peşinatla konut sahibi olabiliyor.

Uygun fiyatların yanı sıra kolay ödeme seçeneklerinin de sunulduğu konutlarda aylık taksitler 955 TL ile bin 160 TL arasında değişiyor. Konutların peşinatları ise 19 bin TL seviyesinden başlıyor. Yatırımcılara 180 ay vade imkanlı ödeme planı hazırlanıyor.

TOKİ Afyon Sandıklı projesinde satış dönemi başladı