Tema İstanbul 2 projesinde konut satışları başladı | Emlakinfo
Projeler

Tema İstanbul 2 projesinde konut satışları başladı

Tema İstanbul 2 projesinde konut satışları başladı
Artaş, Kantur-Akdaş Ortaklığı ile inşa edilen Tema istanbul ve İstanbul Bahçe projelerinden sonra Tema İstanbul 2 projesi de hayata geçiriliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesi Halkalı bölgesinde inşa edilen projede lansman dönemiyle konut satışları başladı.

Tema İstanbul 2 projesinde toplam 2 bin 280 adet konut inşa ediliyor. Projedeki konutlar; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor. Ayrıca proje kapsamında 70 adet villa da inşa ediliyor.

YEŞİLLER İÇERİSİNDE LÜKS YAŞAM

Tema İstanbul 2 projesinin yaşam alanında yüzde 80’lik bölüm yeşil alan olarak tasarlandı. Projede kişi başına düşen 37 metrekarelik peyzaj alanı dikkat çekiyor. Ayrıca proje alanında bisiklet yolları, 3 kilometreyi bulan yürüyüş yolları ve diğer rekreasyon imkanlarıyla beraber 70 metre genişliğinde ve 800 metre uzunluğunda ‘yeşil koridor’ oluşturuluyor.

TESLİMLER 2023’TE

Tema İstanbul 2 projesinde konut teslimlerinin 2023 yılı ikinci yarısında başlaması hedefleniyor. Projede satış sürecinin yanı sıra inşaat çalışmaları da başladı.

Projede lansman dönemine özel avantajlar sunuldu. Buna göre, peşin alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanırken yüzde 30 peşinat verilmesi durumunda firma bünyesinde 18 ay vade imkanı sağlanıyor. Tüm bunların yanı sıra banka kredisi kullanarak da konut sahibi olunuyor.

MERKEZİ KONUMUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR

Tema İstanbul 2 projesi; E-5, TEM, Basın Ekspres, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı ile Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim Köprü güzergahlarının yer aldığı İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla yatırımcısına avantaj sağlıyor. Proje; inşaat çalışmaları süren Marmaray- İstanbul Havalimanı metro hattı ve Kabataş-Mahmutbey-Esenyurt metro hattının yanı başında yer alacak.

Tema İstanbul 2 projesinde konut satışları başladı
Denizli Oto Ekspertiz