Semt Yeniköy projesinde konut satışları başladı | Emlakinfo
Projeler

Semt Yeniköy projesinde konut satışları başladı

Semt Yeniköy projesinde konut satışları başladı

Mersin‘in Yenişehir bölgesinde Oktay İnşaat tarafından inşa edilen Semt Yeniköy projesinde satış süreci başladı. Projede toplam 223 konut ve 153 adet ofis alanı oluşturuluyor.

Projenin ‘Ada 1’ alanında zemin+15 katlı 2 blok yer alıyor. Bu alanda 60 adet 3+1 konut inşa ediliyor. ‘Ada 2’ alanında zemin+23 ve zemin+25 katlı 2 blok tasarımı yer alırken 121 adet 2+1 ve 3+1 konut inşa ediliyor. ‘Ada 3’ alanında zemin+11 ve zemin+19 katlı 2 blokta 93 adet 2+1 ve 3+1 konut inşa ediliyor. ‘Ada 4’ alanında ise zemin+14 katlı blokta 98 adet 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde taşınmazlar inşa ediliyor.

FİYATLAR 780 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Semt Yeniköy projesinde peşin konut fiyatları 780 bin TL’den başlayarak konut tipi ve özelliğine göre değişiyor. Projede banka kredisi kullanarak da konut sahibi olma fırsatı sağlanıyor.

Avantajlı ödeme planlarının hazırlandığı projede ev takası da yapılıyor. Bu imkandan yararlanmak isteyenlerin firma ile iletişime geçmesi gerekiyor.

SEÇKİN VE KONFORLU YAŞAM ALANI

Mersin’in gelişen bölgesi Yenişehir’de kurulan Semt Yeniköy projesi, yatırımcısına huzurlu bir yaşamı doğa ile iç içe bir alanda sunuyor. Proje konumuyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor. Palm City Mersin’e 2 dakika uzaklıkta kurulan proje; sahile 5 dakika, çok sayıda özel okula yürüme mesafesinde, Yenişehir Belediyesi’ne 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Blok, daire ve ticari alan bakımından Mersin’in en büyük projesi olarak duyurulan Semt Yeniköy projesinin yaşam alanında ise yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness merkezi, sinema salonu, geniş peyzaj alanı, açık ve kapalı otopark, güvenlik gibi olanaklar yer alıyor.

Semt Yeniköy projesinde konut satışları başladı