Nazende Evleri Çekmeköy'de lüks yaşam alanı sunuyor | Emlakinfo
Projeler

Nazende Evleri Çekmeköy’de lüks yaşam alanı sunuyor

Nazende Evleri Çekmeköy'de lüks yaşam alanı sunuyor

İstanbul Anadolu Yakasında son yıllarda büyük gelişim kaydeden ve muhteşem doğasıyla öne çıkan Çekmeköy ilçesinde Kayer Yapı İnşaat imzasıyla kurulan Nazende Evleri projesinde inşaat sürecinin yanı sıra satış süreci de yürütülüyor.

Nazende Evleri projesinde 13 adet müstakil villa inşa ediliyor. Tripleks olarak tasarlanan bu villalarda 5 oda 1 salon daire tipi görülüyor. Her villanın kendisine özel bahçe alanı, açık yüzme havuzu ve otopark alanı bulunuyor.

Villalarında yatırımcısına modern ve ferah bir yaşam alanı sunmaya hazırlanan Nazende Evleri projesinde villaların brüt büyüklükleri 375 metrekare ile 645 metrekare arasında, net büyüklükleri 245 ile 368 metrekare arasına olacak şekilde tasarlanıyor.

NAZENDE EVLERİ FİYATLARI NE KADAR ?

Teslimlerin Ekim 2022 döneminde yapılması planlanan Nazende Evleri projesinde satış süreci devam ediyor. Projedeki ultra lüks villaların fiyatları 3 milyon 900 bin TL’den başlayarak villa özelliğine göre 6 milyon 500 bin TL’ye çıkıyor. Projede villalar için kişiye özel kolay ödeme seçenekleri de hazırlanıyor.

HUZURLU VE SEÇKİN BİR YAŞAM ALANI

Çekmeköy ilçesinin Hüseyinli bölgesinde inşa edilen Nazende Evleri, yatırımcısına doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam sunuyor. Şehrin stresinden uzakta her ihtiyaca yanıt verecek imkanlarla donatılan proje, lüks yaşamın kapılarını yatırımcısına açacak.

Nazende Evleri projesindeki villaların bahçe büyüklükleri100 ile 280 metrekare arasında değişiyor. Projenin yaşam alanında ise kameralı güvenlik sistemleri, otopark, peyzaj alanı bulunuyor.

Nazende Evleri Çekmeköy'de lüks yaşam alanı sunuyor