KİPTAŞ tarafından 26 dükkan ve 6 arsa satışa sunuldu | Emlakinfo
Emlakİhaleler

KİPTAŞ tarafından 26 dükkan ve 6 arsa satışa sunuldu

KİPTAŞ tarafından 26 dükkan ve 6 arsa satışa sunuldu

İstanbul Büyükşehir Belediye iştirak şirketlerinden olan KİPTAŞ, hayata geçirdiği projelerde yer alan gayrimenkuller için dönem dönem satış ihaleleri düzenliyor.

KİPTAŞ’ın bir süre önce başlattığı gayrimenkul müzayedelerinin 5’incisi 23 Haziran günü düzenlenecek. Müzayedede KİPTAŞ bünyesinde bulunan 26 dükkan ve 6 arsa, İGDAŞ bünyesindeki 1 bina ve 1 arsa satılacak. Halka açık olarak düzenlenen müzayedeye online olarak da dünyanın her yerinden katılım sağlanabilecek.

Yapılan bilgilendirmeye göre, müzayede KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenecek. 23 Haziran günü İGDAŞ gayrimenkulleri saat 11:00’da, KİPTAŞ gayrimenkulleri ise saat 13:00’da satılacak.

FİYATLAR 28 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

KİPTAŞ tarafından satışa sunulan 6 adet arsanın fiyatları 28 bin TL ile 10 milyon TL arasında değişiyor. Dükkanların fiyatları ise 206 bin TL ile 7 milyon 144 bin TL arasında değişiyor. KİPTAŞ tarafından satışa sunulan gayrimenkuller, Başakşehir’deki Hoşdere projesinde yer alıyor.

Satışa sunulan gayrimenkuller için uygun ödeme seçenekleri de yatırımcılara sağlanıyor. Buna göre, yüzde 40 peşinat verilmesi durumunda kalan tutar için her altı ayda yüzde 9 oranına sahip vade farkıyla 36 ay taksit seçeneği sunuluyor.

KİPTAŞ’ın halka açık şekilde düzenleyeceği ‘5. Gayrimenkul Müzayedesi’ hakkında tüm bilgilere KİPTAŞ Genel Müdürlüğü veya KİPTAŞ çağrı merkezi aracılığıyla ulaşılabileceği belirtildi.

KİPTAŞ tarafından 26 dükkan ve 6 arsa satışa sunuldu