İzmir35 Narlıdere projesinde lansman avantajıyla konut satışları başladı | Emlakinfo
EmlakProjeler

İzmir35 Narlıdere projesinde lansman avantajıyla konut satışları başladı

İzmir35 Narlıdere projesinde lansman avantajıyla konut satışları başladı

İzmir genelinde birçok konut projesi geliştiren Fi İnşaat Madencilik firmasının yeni projesi, İzmir’in son yıllardaki gözde ilçesi Narlıdere’de kuruluyor. İzmir35 Narlıdere projesinde inşaat çalışmalarının yanı sıra konut satışları da başladı.

İzmir35 Narlıdere projesinde toplam 192 adet konut inşa ediliyor. Modern tasarım çizgileri etrafında kurulan konutlar, güvenli yaşam alanı sağlıyor.

Projedeki konutlar 2+1 ve 3+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor. Konutlarda ferah bir yaşam alanı sağlanmak istenirken 2+1 konutların büyüklükleri 63 metrekareden, 3+1 konutların büyüklükleri 105 metrekareden başlıyor. Yatırımcılara teraslı ve bahçeli konut seçenekleri de sunuluyor.

FİYATLAR 2 MİLYON TL’DEN BAŞLIYOR

Konut teslimlerinin 2023 yılında yapılması hedeflenen İzmir35 Narlıdere projesinde lansman döneminin başlamasıyla konutlar da avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu.

Projede konut fiyatları, 2 milyon TL’den başlayarak konut tipi ve özelliğine göre 3 milyon 700 bin TL’ye kadar yükseliyor. Konutlar için kişiye özel kolay ödeme imkanları da sunuluyor.

Lansman dönemine özel peşin alımlarda, konutların liste fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim imkanı yatırımcılara sunuluyor. Yüzde 30 peşinat verilmesi durumunda yüzde 20’lik kısım 6 aylık dönemde, kalan yüzde 50’lik kısmı 12 aylık dönemde ödeme imkanı yatırımcılara sunuluyor.

KEYİFLİ YAŞAM ALANI

Narlıdere merkeze 15 dakika uzaklıkta kurulan İzmir35 Narlıdere projesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne yakın bir noktada bulunuyor. Proje, yatırımcılarına avantajlı bir noktada konut sahibi olma fırsatını sunuyor.

İzmir35 Narlıdere projesinin yaşam alanında ise açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, çocuk oyun alanı, sauna, basketbol sahası ve tenis kortu, otopark alanı gibi sosyal donatılar oluşturuluyor.

İzmir35 Narlıdere projesinde lansman avantajıyla konut satışları başladı
Denizli Oto Ekspertiz