Emlakİhaleler

İstanbul’da 58 adet lojman satışa sunuldu

İstanbul'da 58 adet lojman satışa sunuldu

Lojmanların satış sürecinde öncelikli alım hakkı, o lojmanda hayat süren memura tanınıyor. Eğer memur bu satın alma hakkını kullanmazsa o lojman genel satışa çıkıyor.

Lojmanlar için aynı zamanda uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri belirleniyor.

İstanbul’da lojman satışları devam ediyor. İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından; Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih ilçelerinde yer alan lojmanlar satışa sunuldu.

CAZİP FİYATLAR GÖRÜLÜYOR

Bakırköy ilçesinde toplam 43 adet lojman satışa sunuldu. Bu lojmanların Cevizlik, Kartaltepe, Zeytinlik mahallelerinde bulunduğu belirtildi. Lojmanlar 2+1 ve 3+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor. Fiyatları ise 400 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiyor.

Fatih ilçesinde 12 adet lojman satışa sunuldu. Lojmanlar; 1+1 ve 2+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor. Fiyatları ise 175 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor.

Beyoğlu ilçesinde 2 adet lojman satışa sunuldu. Bu lojmanların fiyatları 570 bin TL olarak belirlendi. Beşiktaş’ta ise 800 bin TL satış değerinde 3+1 daire tipli 1 adet lojman satışa sunuldu.

İHALELER MAYIS AYINDA

Söz konusu lojmanların satış ihaleler; 15, 16, 17 ve 18 Mayıs 2021 günleri düzenlenecek. Fatih Cağaoğlu’nda bulunan İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı binasında yapılacak.

Lojmanlara ve ihalelere dair tüm detayların Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı’ndan öğrenilebileceği kaydedildi.

İstanbul'da 58 adet lojman satışa sunuldu