İletişim - Emlakinfo

emlakinfo.com “Basın Meslek İlkelerine” Uymaya Söz Vermiştir. 

www.emlakinfo.com 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

emlakinfo.com hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

Eğer emlakinfo.com‘da yer alan bir içeriğin kişilik ya da fikri ve sınai haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız,

  • İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
  • Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
  • Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
  • Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
  • Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini
1- ilgili içeriğin URL adresi ile birlikte info@emlakinfo.com e-posta adresine kısa bir e-posta atmanız ve ,

2 Talebinizi ve sizi muattap alabilmemiz için ilgili içeriğin URL adresi ile birlikte 0 532 332 13 49 nolu Whatsapp numarasına göndermeniz mutlaka gereklidir

İletilen tüm talep ve şikayetler hukuk servisimiz tarafından ivedilikle incelenerek, ihlal söz konusu ise ilgili içerik, görsel ya da videolar hem emlakinfo.com‘dan hem de internet arama motorlarındaki emlakinfo.com arşivlerinden kaldırılacaktır.

Konuyla ilgili olarak yapılan düzenlemeler talepte bulunan gerçek ya da tüzel kişiye muhakkak bildirilecektir.yada acil durumlarda 7/24 ( 0532 332 13 49 ) nolu numarayı aramanız yeterlidir.

Reklam ve işbirliği için 0532 332 13 49  nolu numarayı Lütfen arayınız