Günlük Burç Yorumları 8 Ocak 2022 Cumartesi | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 8 Ocak 2022 Cumartesi

8 Ocak 2022 Cumartesi
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 8 Ocak 2022 Cumartesi Tarihli yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
8 Ocak 2022 Cumartesi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
8 Ocak 2022 Cumartesi– Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

bugünü plan ve araştırma yaparak, arkadaşlarınla aktivitelere katılarak geçirebilir, geleceğe yönelik hedeflerini yeniden gözden geçirebilirsin. Ancak aklına geleni hemen söylemen ya da fazla hırslı davranman ufak çaplı sözlü tartışmalara yol açabilir. Cesaretle adım atarken temkini elden bırakmamalısın.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

fazlasıyla göz önünde olabileceğin ve sosyal ortamların içinde yer alacağın bir gündesin. Alternatif fikirler ve çözümler üretmek ve bu düşüncelerini başkalarıyla paylaşmak için uygun bir dönem. Sosyal ortamın da sıra dışı bir görüntü sergileyebilirsin ancak bazı sözlerin istemeden de olsa çok sert kaçabilir.

8 Ocak 2022 Cumartesi – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

yurt dışıyla ilgili girişimlerinde hızlı ilerlemeler olabilir, vize, ithalat, ihracat gibi konularda sorunlar çözülmeye başlayabilir. Genel görüşe aykırı, asi düşüncelerini paylaşmak isteyebilir, sosyal medya da çıkışlar yapabilirsin. Ancak muhalefetle karşılaşabilir ve söylediklerin fazla sert bulunabilir.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

Güneş tutulması sonrası oldukça hareketli ve yoğun bir gündesin. Seni kışkırtan ve sözlü tartışmalara girmene neden olan olaylarla karşılaşabilirsin. Ancak finansal konularda üreteceğin çözümler girişimde bulunmanı sağlayacak ve parasal kaynaklar bulmanı kolaylaştıracaktır.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

karşıt burcundaki hareketine devam eden Ay; yakın ilişkide olduğun kişilerle daha rahat empati kurmanı sağlayabilir. Çalışma ortamında yaşanan fikir tartışmaları fazla sert davranmana yol açsa da ilişkilerden destek alabilecek ve yaratıcı çözümler bulabilirsin.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

son derece yoğun ama bir o kadar da verimli bir gün geçirebilirsin. Sağlık, kariyer ve sosyal alandaki girişimlerinden hızlıca sonuçlar alabilir, finansal konulardaki sıkıntılarını çözebilirsin. Ancak her zamankinden farklı bir yol izleyerek risk alman ve kavgacı bir tutum izlemen gerekebilir.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi;

gün boyunca arkadaşlarınla beraber hoşça vakit geçirebilir, sevdiklerinle hobilerini paylaşabilirsin. Yaşamdan keyif alacağın eğlenceli uğraşların içinde bulunabilirsin. Fakat alışveriş yaparken dikkatli olmalısın aşırıya kaçabilirsin. Karşındakilerin ani çıkışları ve cesur hamleleri seni yıpratabilir.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

evde ve işte düzenlemeler yapabilir, kendine göre bir sistem oluşturma çabasında olabilirsin. Akrabalarını ya da iş arkadaşlarını ikna edebilmek için ciddi bir mücadele vermen gerekebilir.  Gayrimenkullerle ilgili kararlar almanı ve girişimlerde bulunmanı sağlayacak gelişmeler olabilir.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

yakın çevre, kardeş, komşu veya kuzenlerinle bir araya gelerek, küçük çaplı organizasyonlar yapabilirsin. Fakat harcamalarını istediğin gibi düzenleyemediğinden kafan ekonomik konularla meşgul olabilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak uğraşlar bulmaya çalışabilirsin.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

bugün işinle ve ekonomik konularla ilgili harekete geçebilir, yeni ve farklı gelir yollarını araştırabilir, yoğun konsantrasyon sağlayarak, çalışmalar yapabilirsin. Fakat düşüncelerini söze veya yazıya aktarmakta zorlanabilir, etrafındakileri kırabilirsin. Bir süredir ertelenen ve ilerlemeyen sorunlar artık çözüme ulaşabilir.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

gönlünce bir gün geçirebilir, isteklerin ve ilkelerin doğrultusunda harekete geçebilirsin. Fakat ani gelişen olaylar bazı programlarını ertelemeni ya da sözlü tartışmaları beraberinde getirebilir. Yine de moralini bozmayacak ve cesaretle sosyal ortamlar içinde aktif olabilirsin.

8 Ocak 2022 Cumartesi – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

bugün kendinle baş başa olmakta ve kafandaki fikirleri bir düzene koymanda fayda var. Çevren tarafından aykırı olarak değerlendirilecek düşüncelerini şimdilik kendine saklamalısın. Para kazanmak için attığın adımlarda sosyal çevrenden ya da arkadaşlarından destek göremeyebilirsin.