Günlük Burç Yorumları 29 Kasım 2021 Pazartesi | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 29 Kasım 2021 Pazartesi

Günlük Burç Yorumları 29 Kasım 2021 Pazartesi
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 29 Kasım 2021 Pazartesi Tarihli yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 29 Kasım 2021 Pazartesi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
29 Kasım 2021 Pazartesi – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

kariyer alanında ve iş hayatında başarı sağlayabileceğin bir gün olurken üstleneceğin sorumlulukları yerine getirmekte zorlanmayacak ve liderlik vasfında yeteneklerini gösterebileceksin. Ekonomik alanda kendine olan güvenin artabilir. Ancak günün sonunda içsel olarak yalnız hissedebilir, karamsar bir ruh halinde olabilirsin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

Fikirsel olarak ve akademik konularda desteklendiğin bir gün yaşarken seyahat etme düşüncesi de seni meşgul edebilir. İlişki içinde olduğun insanlarla yapacağın görüşmelerde sağduyulu ve güvenilir tavrınla düşüncelerinin arkasında sonuna kadar durabilirsin. Akşamüzeri karşındaki insanlara karşı daha hassas olmanda fayda var.

29 Kasım 2021 Pazartesi – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

maliyet bilincinin yüksek olduğu bugün, alacak verecek konularına zihnini yorabilir, ortaklaşa gelirlerindeki planlama görevini üstlenebilir ve finansal sorunlara görev bilinciyle yaklaşabilirsin. Elindeki kaynakları daha iyi değerlendirecek olanaklar bulmaya çalışabilir ve maddi konular üzerinde durabilirsin. Kaliteye ve verimliliğe odaklandığın bir gün olabilir.

28 Kasım 2021 Pazar – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

ortaklı işlerinde veya eşinle ilgili konularda harekete geçmeyi gerektiren durumları için pozitif bir gün olabilir. İlişkinde uzun vadeli hedeflerine odaklanabilir, ortaklı iş ve ilişkilerinden yana desteklenebilirsin. Günün sonunda oluşabilecek karamsar duygulara dikkat etmelisin, zira baskı altında kaldığını hissedebilirsin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

yükümlülüğünü aldığın insanların ve sorumlu olduğun işlerin artmasıyla sevdiklerinden destek alman gerektiğini fark edebilirsin. Ötelediğin işleri düzenleyebilir, bazı pürüzleri ortadan kaldırabilirsin. Olası sağlık sorunların için desteklendiğin bir gündesin.  Akşamüzeri oluşabilecek negatif duyguların seni engellemesine izin vermemelisin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

aşk hayatında bir hareketlenme söz konusu olabilir. Uzaklardan gelebilecek bir kişiyle bir aşk yaşayabilir veya sevdiğin insanla seyahat etme şansı bulabilirsin. Gün içinde yaratıcılığını kullandığın işlerde hedefini yakalaman mümkün görünüyor. Akşam saatlerindeki organizasyonlarda olası birtakım aksaklıkların enerjini düşürmesine izin vermemelisin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi;

parasal alanda şans yakalayabileceğin ve destek görebileceğin enerjiler güne damgasını vurabilir. Sorumluluklarınla ilgili olarak yeni koşullar ortaya çıkabilir. Ev hayatında ve aile yaşantında daha önceden başlanmış fakat çözüme kavuşmamış durumlar için hareketlenebilir ve krizleri fırsata çevirebilirsin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

gün içinde yaratıcılığınla ilgili yaptığın işlerde yeni fırsatlar yakalayabilir ve kendine yeni bir yapılacaklar listesi oluşturabilirsin. İletişim alanında olarak oldukça aktif bir gün geçirebilir ve işlerinde başarı sağlayabilir, ailenin de güvenini kazanabilirsin. Alanında önce olmak, başarını kaçınılmaz kılabilir fakat keyif aldığın konuları öteleyebilirsin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

bugün beraber çalıştığın insanların karşına çıkardığı fırsatları yakalayabilir ve kazanca çevirebilirsin. Bütçen konusunda oldukça hassas olabilir, alışverişlerini maliyet bilinciyle yaparak karlı çıkabilirsin. Akşamüzeri kişisel yeteneklerini sorgulatan durumlara karşı temkinli olmalı, enerjini yüksek tutmaya bakmalısın.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

birçok gezegenin burcundaki iş birliği, daha fazla hedef odaklı olmana, çıkarlarını gözetmene, görev ve sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirmene fırsat veriyor. Bu konumu avantaja çevirmeli, sürüncemede kalan işlerine yönelmelisin. Ancak kişisel arzu ve ihtiyaçlarını da görmezden gelmemelisin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

sakinliği tercih edeceğin bir gün olurken, dış hayattan kendini izole etmek ve ruhsal olarak kendini dinginleştirmeye özen gösterebilirsin. Kimi zaman zihnindeki sorunları irdeleyip didikleyebilir, kimi zaman karamsar duygulara kapılıp hayattan keyif almayı unutabilirsin.  Duygularına değil hedeflerine yönelmelisin.

29 Kasım 2021 Pazartesi – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

bugün sosyal içerikli konulara görev bilinciyle yaklaşabilir, üzerine düşen sorumluluklara karşı sağduyulu olabilirsin. Mantık çerçevesinden baktığın ve duygularını karıştırmadığın konularda liderlik rolünü üstlenirken, özgüveninin ve cesaretinin ölçülü olması girişimlerinde başarı çıtanı yükseltebilir. Akşamüzeri boyundan büyük işlere atılmamalısın.