Günlük Burç Yorumları 26 Kasım 2021 Cuma | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 26 Kasım 2021 Cuma

Günlük Burç Yorumları 26 Kasım 2021 Cuma
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların  26 Kasım 2021 Cuma Tarihli yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 26 Kasım 2021 Cuma
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
26 Kasım 2021 Cuma – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

büyük plan ve hedefler belirlemende yardımcı olacak olan Yeniay, geleceğe dair umutların üzerinde de etkisini gösterecek. Ayrıca iş ve sosyal hayatında seni destekleyecek ilişkiler geliştirebilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Ancak özellikle finansal konulardaki iyimserliğin, etraflıca düşünmeden adım atmana neden olabilir, bu yüzden beklentilerin boşa çıkabilir.

26 Kasım 2021 Cuma – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

yabancılarla olan iletişiminde ya da iş birliklerinde olumlu gelişimler hayatını renklendirirken, sosyal medyadan da yeni ilişkiler kurman mümkün. Eşin parası, ortak gelirler ve maddi manevi paylaşımlarını içine alan konularda yeni girişimlerin olabilir. Ancak özel ilişkilerinde ya da ekonomik alanda beklenmedik durumlara ve krizlere açık olduğunu da bilmelisin.

26 Kasım 2021 Cuma  – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

partnerinle karşılıklı duygular ve iletişim içinde olman, ortak bir paydada buluşman senin için önemli olabilir. Karşıt burcunda gerçekleşecek Yeniay, yeni kararlar, iş birlikleri ve evlilik gibi kavramları gündeme getirirken, gelirlerindeki artışlarla borçlarını sonlandırabilirsin. Çevrendekilerle iletişimine ve ufak tefek kazalara karşı kontrollü olmalısın.

26 Kasım 2021 Cuma– Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

romantik ilişkilerinde olumlu gelişmeler devrede. Hayatına yeni bir bakış açısıyla bakabileceğin bir dönemdesin. Hizmet aldığın ya da verdiğin alanlardaki değişimler, çalıştığın insanlarla yeni projelerle iş tempon hızlanabilir. Kavrama ve analiz yeteneğini kullanabilir, yeni bir diyet ve egzersiz programı yapabilirsin.

26 Kasım 2021 Cuma – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

kişisel yetenek ve becerilerini sahneye koymak, yönetimi ele almak ve girişimlerde bulunmak için şanslı bir dönem olabilir. Hayattan keyif almaya hevesli ruh halin yeni kişilerle tanışmanı sağlayabilir ve fazla düşünmeden kendini bir anda bir beraberlik içinde bulabilirsin. Çalışma ortamındaki gelişmeler çıkarlarını da destekleyebilir.

26 Kasım 2021 Cuma – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

romantik ilişkinde olumlu gelişmeler yaşanırkenişinde ve evinde oldukça hareketli geçecek bir gün yaşayabilirsin. Hayalini süsleyen bir ev için pazarlığa girebilir, aile bireyleri ile arandaki sorunları çözümlemeye çalışabilirsin. Öte yandan iş birliğinde olduğun kişilerden gelen teklif, önerilere ve ticari işlere karşı dikkatli olmalısın.

26 Kasım 2021 Cuma – Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi;

sosyal ilişkilerde hareketli bir gün seni bekliyor olabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir; yolculuklar, anlaşma ve kişisel gelişimini destekleyecek çalışmalarla ilgilenebilirsin. Var olan sorunları çözüme ulaştıracağın gibi aile ve evle ilgili konularda olumlu gelişmeler mümkün. Ancak, beklenmedik ödemeler veya fütursuzca harcamalar seni sıkıntıya sokabilir.

26 Kasım 2021 Cuma – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

hem Yeniay hem de Venüs’ün burç değiştirmesiyle, yeteneklerini ve üretkenliğini sergilemekten çekinmeyebilir, önüne çıkabilecek fırsatları değerlendirebilirsin. Maddi manevi değerlerini gündeme taşıyacak, geçmişe dayalı konular içinde olabilirsin.  Kazanç ve gelirlerini sorgulayabilir; yeni kaynak arayışına girebilirsin.

26 Kasım 2021 Cuma – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

burcunda gerçekleşen Yeniay ve Venüs’ün kazançlar evine geçmesiyle birlikte, kendini rahat ifade etmen ve hedeflerin doğrultusunda ilerlemen için fırsatlar gelişebilir.  Kendini geliştirmene ve geleceğini kurmana yardımcı olacak adımlar atabilir, fiziksel görünümünle ilgilenebilirsin. Hayatında yeni sayfalar açmak için önüne birçok şans çıkabilir.

26 Kasım 2021 Cuma – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

Yeniay’ın getireceği gelişmeler kontrolün dışında ilerleyebilir, kimi zaman kendini biraz geriye çekmen gerekebilir. Kişisel anlamda kendini yenileyebilir, sezgisel anlamda kendini keşfedebilir, iç dünyana dönerek bir değerlendirme yapabilirsin. Toplumsal konu ve olaylara karşı cesaretli, aynı zamanda da duyarlı olabilirsin.

26 Kasım 2021 Cuma – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

önümüzdeki süreçte kendine yeni hedefler koyabilir, bu doğrultuda inanç ve azimle yürüyebilirsin. Girişimlerin kolaylıkla ilerleyebilir ancak kararlarında mantıklı ve tarafsız olman gerekebilir. Yapacağın kulisler senin çıkarına yönelik gelişmeler sağlarken, daha somut adımlar atman, işlerini kolaylaştıracaktır.

26 Kasım 2021 Cuma – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

sınırlarını aşarak yeni beceri ve yeteneklerini toplum önünde gösterebilir, iş ve sosyal hayatına yenilik getirebilirsin. Olası kariyer tekliflerini değerlendirirken elindeki kozları iyi kullanabilir, koşulları daha gerçekçi bir bakış açısıyla planlayabilirsin. Yeni yol haritanda uzman kişilerden ya da gruplardan destek bulabilirsin.