Günlük Burç Yorumları 25 Kasım 2021 Perşembe | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 25 Kasım 2021 Perşembe

Günlük Burç Yorumları 25 Kasım 2021 Perşembe
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların  25 Kasım 2021 Perşembe Tarihli yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 25 Kasım 2021 Perşembe
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
25 Kasım 2021 Perşembe – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

finansal durumunu etkileyen gelişmelerle haftaya başlayabilirsin. Bu alanda istikrar sağlaman zor olsa da kendini veya ortak kaynaklarını güvende hissettiren insanlardan fikir ve destek alabilirsin. Yaratıcılığını ve zekânı kullanarak köklü çözümler üretmek de mümkün. Keyfi ve ani harcamalardan kaçınmanda fayda var.

25 Kasım 2021 Perşembe – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

görüş ve düşüncelerin yakın ilişkide olduğun kişiler tarafından da destek görebilir. Plan yapmak konusunda zorlanmayacak, sevdiğin kişilerle ortak hareket etmekten karlı çıkacaksın. Ancak yeni adımlar atmak, sözleşme imzalamak için uygun şartların oluşması için biraz daha beklemende fayda var.

25 Kasım 2021 Perşembe  – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

Bugün eline geçebilecek fırsatları akıllıca kullanmalısın. Zira şu ara ilgi çeken konuşmalarınla karşındaki insanları ikna edebilir, onların fikirlerinin değişmesini sağlayarak ortaklı işlerinde olumlu gelişmelere imza atabilirsin. Hem beden hem de ruh sağlığın açısından kendini kontrol altında tutmanda fayda var.

25 Kasım 2021 Perşembe – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

aşk hayatındaki hızlı gelişmeler duygularını harekete geçirebilir ve hayat dinamiklerini sorgulayarak önemli kararlar alma aşamasına yaklaşmış olabilirsin. Kararsızlıkların çalışma hayatını da olumsuz etkileyebilir, hızlı davranmaya çalışmalısın. Sezgilerine kulak verebildiğinde sana yardım etmek için bekleyen insanları fark edebilirsin.

25 Kasım 2021 Perşembe– Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

haftaya aile içinde aldığın bazı kararları hayata geçirmek ve birtakım sorumlulukları üstlenerek başlayabilirsin. Eğer çocuğun varsa onunla ilgili bir karara varmadan önce derin bir araştırmaya girmen gerekebilir. Gün genelinde motivasyonun düşük olsa da hem keyifleneceğin hem de şaşıracağın haberler duyabilirsin.

25 Kasım 2021 Perşembe – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

zihinsel konsantrasyonunun yüksek olduğu bir haftaya başlıyorsun. Yakınlarınla ilgili veya araştırmaya yönelik konularda başarılı ve çözüm odaklı olman mümkün.  Satış, pazarlama ve reklam gibi alanlarda sağduyun devrede olsa bile sezgilerinden yardım alabilir, sana destek olabilecek kişilerle bir araya gelebilirsin.

25 Kasım 2021 Perşembe – Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi;

kazançlarınla ilgili değerlendirmeler yapabilir, ertelediğin başvuruları, alacak ve borçları tahsil edebilir, ticari bir girişimde bulunmak için zihninde planlar yapabilirsin. Finansal alanda kararlı adımlarla ilerlemene rağmen şu ara değişken koşullar sebebiyle kafanın karışacağı durumlarla karşılaşabilirsin. Yakınlarından fikir almak seni rahatlatabilir.

25 Kasım 2021 Perşembe – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

hala burcunda hareket eden Ay, başarı ve isteklerini elde etme arzunu tetiklemekte. Özellikle ikili ilişkilerinde ve yakınlarınla ilgili mevzularda tüm kontrolü elde tutma arzusunda olabilir, aşk hayatını doludizgin yaşamak isteyebilirsin. Girişimde bulunacağın işlerde ve yapacağın konuşmalarda etkili olabileceğin bir gündesin.

25 Kasım 2021 Perşembe – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

haftaya akışta kalarak, gözlemci olarak ve sezgilerini dinleyerek başlayacak, kimin dost kimin düşman olduğunu daha rahat görebileceksin. Arkandan dönen dedikodular canını sıksa da bu konuya fazla takılmayacak, yeteneklerini araştırma yönünde kullanacaksın. Zira sezgilerin yeteneklerine ilham verecek.

25 Kasım 2021 Perşembe – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

şu sıralar, yeni ve farkındalığını arttıran bilgiler karşına çıkabilir ve kişisel yeteneklerini daha çok göstermek isteyebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için her şeyin aynı kalması gerektiğini düşünüyor olsan da çevrende fikrini değiştirecek insanlar olabilir ve değişimden fayda da görebilirsin.

25 Kasım 2021 Perşembe – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

bugün şartlar beklenmedik yönde değişebilir ancak güvendiğin ortamları bulman ya da yaratman senin için hiç de zor olmayacak. Analizci yönün ve araştırmacı bakış açınla çevrendekilerinin sorunlarını anlayabilir, olası krizleri yönetip, yeni projelerde yer alabilirsin. Sorumlu ve olgun yaklaşımlarınla başarıyı yakalaman mümkün.

25 Kasım 2021 Perşembe – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

eylem ve aksiyon içeren bir haftaya başlayabilirsin. İthalat ve ihracat, tanıtım ve pazarlama, eğitim ve seyahate yönelik isteklerini gerçekleştirmek için uygun şartların oluşmaya başladığını görebilirsin. Olgun ve güçlü kişilerden alacağın destek ve senin de her zamankinin aksine tutarlı ve kararlı davranışın şartları lehine çevirecek.