Günlük Burç Yorumları 24 Temmuz 2021 Cumartesi | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 24 Temmuz 2021 Cumartesi

Günlük Burç Yorumları 24 Temmuz 2021 Cumartesi
Bugün sırasıyla tüm burçların 24 Temmuz 2021 Cumartesi yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 24 Temmuz 2021 Cumartesi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
24 Temmuz 2021 Cumartesi – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

eve ve yuvaya dair girişimlerde bulunmak isteyebilir, kimseye danışmadan kararlar alarak harekete geçebilirsin. Aile bireyleriyle veya ebeveynlerinle aranda bu bağımsız tavrından dolayı çatışmalar yaşanabilir, fakat onların iyiliği için bu adımları attığına ikna edebilirsin.

2324 Temmuz 2021 Cumartesi – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

bugün sağlığına dikkat etmeli, kendine fazla yüklenmemelisin. Yakın çevrene, kardeş ve kuzenlerine yardım etmek, onlar için harekete geçmek isteyebilirsin ancak kendini doğru ifade edemediğinden gereksiz çatışmalara girebilirsin. Çıkacağın yolculuklarda ve eğitimle ilgili konularda aksilikler yaşanabilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilir, maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için mücadele edebilir, hedeflerine varmak için cesur adımlar atabilirsin. Ancak yeni ve denenmemişi uygulamak için uygun bir zaman olmayabilir, riskler maddi kayıp getirebilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

 bugün hem sosyal hem de iş ortamında girişimlerde bulunabilir, kendi hedef ve isteklerin doğrultusunda adımlar atabilirsin. Mücadele etmeni gerektiren engellerle karşılaşsan bile olaylara iyi niyetle bakman ve sevecen tavırların bu sefer sorunları çözmeni sağlayabilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

duygu ve düşüncelerini anlatmaya kalktığında ailenin muhalefetiyle karşılaşabilir ya da bazı düşmanlıkları istemeden de olsa harekete geçirebilirsin. Sosyal medya paylaşımlarında daha temkinli olmaya çalışmalısın. Öncü olman gereken durumlarla karşılaştığında ise sezgilerini dinlemelisin.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

arkadaşlarını, içinde bulunduğun sosyal grupları ve ideallerini korumak için mücadele etmen gerekebilir. Ailen veya evin için yapacağın harcamalar finansal krizlere neden olabilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün geri hareketine devam ettiği bugünlerde kredi gibi borçlanmalardan uzak durmalısın.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

 iş ve sosyal yaşamında, hedeflerine varmak için mücadele etmek istemene rağmen koşulların karşı tarafa bağlı olması, engellerle karşılaşmana neden olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin tek başına kararlar alması seni yıpratsa da bu kararların sonuçları senin lehine olabilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

bugün her zamankinden farklı bir yol izlemek ve yeni teknikler uygulamak isteyebilirsin. Ancak çevrendekiler bu konuda seni desteklemeyebilir ve bu yüzden onlarla mücadele etmen gerekebilir. Akrabalarınla ilişkilerinde de sıkıntılar olabilir, görüş ayrılıkları çatışmalara yol açabilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

ailenin finansal kaynaklarını ve ortak paraları muhafaza etmek için mücadele etmen gerekebilir. Keyiflerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalarda dikkatli olmalısın. Yaşamda seni mutlu edecek kararları tek başına alıp uygulamaya koyman herkesin hoşuna gitmeyebilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

uzun süredir hasır altı edilmiş sorunların açığa çıkmasıyla yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda çatışmalar yaşanabilir. Bir türlü uzlaşmaya varamadığınız konuların çözümü için artık öne çıkman ve her zamankinden farkı bir yol izlemen gerektiğini fark ederek riski üstlenebilirsin.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

 bugün tüm kararlarını yalnız ve ani almandan dolayı sorunlar yaşayabilirsin. Hem kazançlarını hem de çalışma ortamındaki pozisyonunu olumlu etkileyecek gelişmeler olabilir ancak hatalarından ders çıkarmalısın. Yeni şeyler söylemeye çalışırken eski kavgaların tekrar yaşanmasına yol açabilirsin.

24 Temmuz 2021 Cumartesi – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

 kendini sevdiklerin ve çocukların için mücadele etmek zorunda hissedebilir, yeniliklere şüpheyle yaklaşabilirsin. Duygusal mutluluğun için yapacağın harcamalar sorunlara yol açsa da romantik ilişkilerde hayal ettiğin gelişmeler yaşanabilir, uzun süredir beklediğin sözleri duyabilirsin.