Günlük Burç Yorumları 23 Temmuz 2021 Cuma | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 23 Temmuz 2021 Cuma

Günlük Burç Yorumları 23 Temmuz 2021 Cuma
Bugün sırasıyla tüm burçların 23 Temmuz 2021 Cuma yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 23 Temmuz 2021 Cuma
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
23 Temmuz 2021 Cuma – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

oldukça hareketli bir gün geçirebilir, hayatını ilgilendiren konularda kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Mücadele ve engeller karşısında yılmadan cesaretle hareket edebilir, karşına çıkan ani fırsatları kullanabilirsin. Güneş’in de burç değiştirmesiyle yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin bir sürece giriyorsun.

23 Temmuz 2021 Cuma – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

bugün beklemediğin, kadersel gelişmeler seni bir anda harekete geçmeye zorlayabilir. Kendini yalnız hissetsen de cesaretini kaybetmeden girişimlerde bulunabilir, ani gelişen olaylar karşısında gizli stratejiler geliştirebilirsin. Önümüzdeki günlerde aile ve gayrimenkul konuları ağırlık kazanabilir.

23 Temmuz 2021 Cuma – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

sürprizlere açık bir gündesin. Karşına çıkan fırsatlar hedeflerini gerçekleştirebileceğin adımlar atmanı sağlayabilir, farklı stratejiler çizebilirsin. Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde keyifli küçük mücadeleler yaşanabilir, seni mutlu edecek gelişmeler olabilir. Tatil planları yapabileceğin bir dönemdesin.

23 Temmuz 2021 Cuma – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

 iş ve sosyal hayatında birçok işi bir arada halletmen gereken bir gündesin. Yoğun çalışma temposu içinde iş birliği içinde olduğun kişilerin baskı uygulaması gerilime yol açabilir. Ani gelişen olaylar kendine yeni bir yol çizmeni gerektirebilir, ekonomik konularla ilgili hırslarının arttığı bir süreçtesin.

23 Temmuz 2021 Cuma – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte bütün dikkatleri üstünde toplayabilir, kişiliğini cesaretle ortaya koyabilirsin. Bugün görüş ve düşüncelerini ifade ederken fevri ve çatışmacı bir tavır sergilemekten kaçınmalısın. Ani gelişen olaylar farkındalığının artmasına ve fikirlerini savunmana neden olabilir.

23 Temmuz 2021 Cuma – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

banka, sigorta, vergi, kredi, miras gibi konularda yaşanan ani gelişmeler krizlere yol açabilir. Ekonomik konularla ilgili anlaşmalar ve sözleşmelerde son dakika değişiklikleri olabilir. Bir taraftan da olaylar kadersel bir şekilde senin lehine ilerleyebilir, beklenmedik destekler alabilirsin.

23 Temmuz 2021 Cuma – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

 karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, ikili ilişkiler ve iş birlikleri aracılığıyla harekete geçebileceğine işaret etmekte. Karşındakilerinin beklenmedik tavırları seni yeni stratejiler çizmeye yöneltebilir ancak cesaretle hamle yaparak gereken uyum ve dengeyi sağlayabilirsin.

23 Temmuz 2021 Cuma – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

bugün çalışma ortamınızda dikkatli olmalı, birçok işi aynı anda yapmaya çalışırken baskı altında kalabileceğini dikkate almalısın. Ani gelişen olaylar karşına yeni fırsatlar çıkmasını sağlayabilir, gelirlerinin artmasına yol açabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde iş ve sosyal hayatında canlanma olabilir.

23 Temmuz 2021 Cuma – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili konularda ani ve seni mutlu eden gelişmeler yaşanabilir. Bugün kendini fazla cesur hissedebilir, risk alarak aşırı davranışlar sergileyebilirsin. Güneş’in de burç değiştirmesiyle sosyal medyada ön plana çıkıp dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

23 Temmuz 2021 Cuma – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

karşındakilerin cesur ve iyimser vaatlerine şüpheyle yaklaşsan bile harekete geçmek ve risk almak isteyebilirsin. Ev, aile veya yaşadığın yerle ilgili yaşanan ani gelişmeler yeni stratejiler geliştirmeni gerektirebilir. Duygularını abartılı tavırlarla dışarı vurman, ilişkilerde çatışmalara yol açabilir.

23 Temmuz 2021 Cuma – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

 karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Güneş, önümüzdeki günlerde ilişkilerden yana birçok fırsatla karşılaşabileceğine işaret etmekte. Bugün yazılı ve sözel iletişiminde çok cesur olabilir, düşüncelerini sakınmadan açıklayabilirsin. Ani yapılan bir planla küçük bir yolculuğa çıkabilirsin.

23 Temmuz 2021 Cuma – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

 ekonomik konularla ilgili ani ve hızlı kararlar alabileceğin, gelir gider dengeni korumakta zorlanacağın bir gündesin. Karşına çıkan fırsatlar beklenmedik kararlar almanı gerektirebilir.  Gelecekle ilgili planlarını değiştirmek isteyebilir,  enerjin yükseldiğinden abartılı tavırlar sergileyebilirsin.