Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2021 Perşembe | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2021 Perşembe

Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2021 Perşembe
Bugün sırasıyla tüm burçların 22 Temmuz 2021 Perşembe yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2021 Perşembe
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
22 Temmuz 2021 Perşembe – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

gün içinde olaylar senin müdahalene gerek kalmadan rayına oturabilir, fazla çaba sarf etmeden hatta evden çıkmadan işlerini halledebilirsin. Öğleden sonra Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte enerjin yükselebilir, kontrolü ele alarak, yaşamına ve ilişkilerine odaklanabilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

son günlerdeki çabanın karşılığını almaya başlayabilir, girişimlerinin sonucunda ne elde ettiğini tekrar gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsin. Aldığın haberler duygularını harekete geçirebilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha enerjik olabilir ve tek başına hareket etmek isteyebilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

son günlerde iş ve sosyal hayatına dair yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, gelecek hayalleri kurabilir, içinde bulunduğun durumdan tatmin olabilirsin. Akşam saatlerinde sosyal organizasyonlar içinde yer alabilir, arkadaşlarınla beraber keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

sabah saatlerinde kafandakileri netleştirmeye çalışabilir ve yaşananları gözden geçirebilirsin. Duygusal olarak hassas olabilirsin fakat harekete geçmek için yeterli enerjiyi kendinde bulman zor olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise enerjin birden yükselebilir ve toplum içinde aktif rol oynayabilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

son günlerde yaşanan aşırı duygu yoğunluğu seni biraz yormuş olabilir. Kadersel gelişmelerin devreye girmesiyle krizleri büyümeden atlatman mümkün. Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte birden enerjin yükselebilir, aynı görüşü paylaştığın arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

özellikle sabah saatlerinde ilişkiler seni mutlu edebilir, nihayet çabalarının karşılığını alarak bir sonraki aşamayı düşünmeye başlayabilirsin. Maddi manevi beklentilerinin tatmin olmasıyla rahata erebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise enerjiler bir anda değişebilir, finansal ve duygusal krizler baş gösterebilir.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

 sabah saatlerini yarım kalan çalışmaları tamamlamaya çalışarak ya da dinlenerek geçirebilirsin. Aslında kendini fazla yormadan akşama hazırlanmakta fayda var çünkü bir anda enerjin yükselebilir. İlişkilere ve iş birliklerine odaklanacağın birkaç gün geçirebilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

birkaç gündür hayatın keyiflerine odaklanarak işlerini ihmal etmiş olabilirsin fakat sabah saatlerini sezgilerini dinleyerek akışta kalmalı ve yaşananları değerlendirerek bakış açını netleştirmelisin. Günün ilerleyen saatlerinde enerjin ve hırsın artabilir, çok hareketli ve yoğun bir süreç başlayabilir.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

hafta başı olmasına rağmen güne ağır bir tempoyla başlayabilir, aileye ve eve zaman ayırmak isteyebilirsin. Durum değerlendirmesi yapmak ve girişimlerinin sonuçlarını almak için uygun bir zaman. Fakat öğle saatlerinde enerjin birden yükselebilir, ani gelişen programlara dahil olarak sevdiklerinle keyifli organizasyonlar yapabilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

bugün herkesin derdini ve sorununu dinleyerek onlara çözüm önerebilirsin. Son günlerde aldığın kararların sonuçlarını görebilir hatta başkalarından onay ve destek alabilirsin. Fakat sonrasında hayatınla ilgili hızlı gelişmeler yaşanabilir, aile içinde liderlik yapman gerekebilir.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

 haftanın ilk günü yoğun ama kolay akan bir iş gününe başlayabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle projelerin üstünden geçebilir, yeteneklerin doğrultusunda görevler üstlenebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren iletişim trafiği hızlanabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsin.

22 Temmuz 2021 Perşembe – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

 Sabah saatlerinde işlerine ve kendine odaklanabilir, girişimlerin için yeterli desteği bulabilirsin. Bu arada eski ilişkilerden gelen haberler içinde bulunduğun durumu yeniden gözden geçirmene neden olabilir. Öğleden sonra kendini daha güçlü ve aktif hissedebilirsin.