Günlük Burç Yorumları 15 Ocak 2022 Cumartesi | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 15 Ocak 2022 Cumartesi

Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 15 Ocak 2022 Cumartesi Tarihli yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
15 Ocak 2022 Cumartesi – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

gün içinde oluşan koşulları yönetmekte zorlanmayabilir, kendini riske atmadan sorumluluk bilinciyle hareket edebilirsin. Yeteneklerine uygun ve kendini gösterebileceğin bir işe başlaman veya terfi etmen olası. Çevresel ve maddi koşullar hayallerine ulaşman için uygun olabilir. Sabırlı olmaya gayret etmelisin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

son günlerde yaşadığın ağırlıktan kurtulabilir, fikirlerini eyleme geçirmek için hareketlenmek isteyebilirsin. İş birliği içinde olduğun insanlardan ve yakın çevrenden destek ve fırsatlar elde edebilir, birlikteliğin verdiği güce ve inançlarına güvenerek kendi kendine koyduğun sınırlardan kurtulabilirsin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

birçok olayı aynı anda sorguluyor olduğun için enerjin ve motivasyonun dağılabilir. Amaçlarına ortak olabilecek yeni insanlarla birliktelik kurarken, bazı gruplardan ve arkadaşlarından uzaklaşma kararı alman da mümkün.  Ailenin ortak kaynaklarıyla ilgili gelişen ani bir konu gündemini değiştirebilir.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

bugün başkalarından alacağın görüş ve fikirler, senin daha özgür olabileceğin konulara yönlenmene yardımcı olabilir. İlişki içinde olduğun insanın birtakım sorunlarında yanında bulunarak hem çözüm sürecini hızlandırabilir hem de duygusal motivasyonuna katkıda bulunabilirsin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

bugün kendini açıkça ifade edebilir, kontrolü elde tutabilir, hedef ve ideallerinle ilgili adımlar atabilirsin. Çoğunlukla göz önünde bulunarak, ilgi odağı olman da mümkün. Ancak fazla baskın tavırların ilişkilerini, cesur eylemlerin de statünü olumsuz etkileyebilir. Artan iştahın için de önlem almanda yarar var.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

yurtdışı veya resmi kurumlara dair konularda çeşitli haber ve gelişmeler yaşarken, tanıdıklarının yardımıyla işlerini çarçabuk bitirebilirsin. Özel ilişkini adım adım resmiyete taşımak için yeni adımlar atabilir, maddi konulardaki endişelerini ailenle çözüme ulaştırabilirsin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi;

aileni ilgilendiren birtakım konular duygusal olmanı, derin düşünceler içine girmenı ve çeşitli araştırmalar yapmanı gerektirebilir. Bir aile büyüğünün sağlık sorunuyla ilgilenmen gerekebilir. Bu ara zamanla yarışırken, pratik ve somut bir bakış açısı geliştirmeyi, ani oluşan koşulları analiz etmeyi daha sık deneyimleyebilirsin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

karşıt burcunda hareket eden Ay, yakınlarının veya özellikle de kardeşlerinin, birtakım konularla ilgili verdiği kararı onaylamak durumunda kalabileceğine vurgu yapıyor.  Yeteneklerini özgürce gösterip, sanatsal konularda aktif olabileceğin gibi olgun insanların tecrübelerinden de fayda görebilirsin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

dinamik ve atılgan yönünü kullanarak yeni başlangıçlar yapmak için istek duyduğun dönemdesin. Fikirlerini kazançlarına yöneltebilir, somut ve pratik çözümler üretebilir, girişimlerde bulunabilirsin. Sağlığına gereken önemi vermeli, ruhunu ve bedenini dinlendirmelisin.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

duygu ve fikrinle isabetli kararlar vereceğin bir gündesin. Hedef ve amaçlarına uygun kişiler yolunu açabilir. Kariyerini destekleyen iş birliklerinden maddi manevi kazanımlarını arttırabilirsin. Bugünlerde gizli düşmanlıklara karşı çok dikkatli olmalısın.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

aileni veya aile fertlerinden birini ilgilendiren yasal bir konu, duygusal davranmana ve sorumluluk bilincinden uzaklaşmana neden olabilir. Enerjini yükseltip, mantıklı ve stratejik olmaya bakmalısın. Önünü göremediğin belirsizlikler, kariyerinde arzu ettiğin değişikliği yapmana engel olabilir. Sabırlı olmakta yarar var.

15 Ocak 2022 Cumartesi – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

yakın çevrendeki uzman kişiler ve danışmanlardan alacağın fikirsel destekle hedeflerine dair yeni bir yol haritası çizebilir, maddi ve manevi açıdan istikrar vaat eden projelerde yer alabilirsin. Akşamüzeri katılabileceğin sanatsal veya kültürel davetler keyiflenmeni sağlayabilir.