Günlük Burç Yorumları 14 Ocak 2022 Cuma | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 14 Ocak 2022 Cuma

Günlük Burç Yorumları 14 Ocak 2022 Cuma
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 14 Ocak 2022 Cuma Tarihli yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Günlük Burç Yorumları 14 Ocak 2022 Cuma
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
14 Ocak 2022 Cuma – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

haftaya hedef odaklı başlayabilir, somut değerleri önemseyerek başarı hırsını yüksek tutabilirsin. Şu ara kariyer veya kişisel beklentilerinde keyifli gelişmeler olabilir. Ancak gün içerisinde oluşan birtakım koşullar mücadele etmeni gerektirebilir. Partnerinden sürpriz bir tatil haberi alabilirsin.

14 Ocak 2022 Cuma – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

gelip geçici birtakım rahatsızlıklara odaklanarak stres yapabilir ve mantığınla hareket etmekten uzaklaşabilirsin. Ortaklı gelirlerinle ilgili gelişen olaylar heyecanlanmana neden olabilir. Ancak bazı söz ve eylemlerin, ilerde zarar görmene neden olabilir. Önlemini baştan almaya bakmalısın.

14 Ocak 2022 Cuma – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

özel veya sosyal ilişkilerinde duygularını kontrol etmekte zorlanabilir, karşılaşabileceğin olaylara hassasiyetle yaklaşabilirsin.  Maddi sorumlulukların duygusal baskıya yol açabilir, bu alanlardaki beklentilerin de yavaş ilerleyebilir. Grup içi çalışma ve iş birliklerinden gelebilecek fırsatlara açık olmalısın.

14 Ocak 2022 Cuma – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

işinde veya sorumlu olduğun alanlarda yapman gerekenlere odaklanabilir, fikirlerinden etkilenebileceğin insanlarla birlikte olabilirsin. Kendini ön plana çıkarmak ve yeni projelerle kanıtlamak istediğin bir dönem içindesin. Karşındaki insanların demoralize eden sözlerine aldırış etmeden, mücadeleci ve cesaretli olabilirsin.

14 Ocak 2022 Cuma – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

iletişim trafiği oldukça yoğun bir haftaya başlayabilir, medya yayıncılık ve akademik konularda araştırma yapabilir, projelerin üzerinde durabilirsin. Yetenek ve yaratıcılığını göstererek hoş fırsatlarla karşılaşabilir, şanslı olduğunu düşünebilirsin. Partnerinin bu günkü söz ve eylemleri seni derinden etkileyebilir.

14 Ocak 2022 Cuma – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

haftaya genel programını ayarladığını düşünerek başlasan da birtakım aksaklıklar veya duygusal baskılara maruz kalman mümkün. Ev ve ailenle ilgili bazı konulara temkinli yaklaşman ve pratik düşünmen gerekebilir. Bu ara yapabileceğin bazı masraflar, yakınlarının cüzdanını da etkileyebilir.

14 Ocak 2022 Cuma – Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi;

rekabete açık bir dönemdesin. Bu sebepten dolayı neyi neden yapman gerektiğini iyi analiz etmeli, aynı zamanda karşındakilerle de uzlaşmacı olabilmelisin. Kimi zaman inisiyatif almakta zorlanacak olsan da başkalarının dolduruşuna gelmemeye özen göstermekte fayda var.

14 Ocak 2022 Cuma – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

kişisel isteklerinle ilgili kafanı karıştıran düşüncelerle haftaya başlayabilirsin. Hizmet aldığın alanlarda beklentilerini yüksek tutabileceğin gibi, hizmet verdiğin işlerinde de kusursuzluğu önemseyebilir, sorumluluklarını yerine getirmeye çalışabilirsin. Yakınlarında bulunan kıskanç kişiler, hızını kesmek isteyebilir.

14 Ocak 2022 Cuma – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

yaşam enerjinin artmasıyla birlikte, yetenek ve hedeflerine konsantre olabilirsin. Gerek sosyal alanda, gerekse özel yaşamında pozitif olarak, fırsatları kendine çekebilirsin. Yeni başladığın bir ilişki ayaklarını yerden kesebilir, fakat ailenin bu konuya bakış açısından çok da memnun olmayabilirsin.

14 Ocak 2022 Cuma – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

hayatına yeni bir form verirken, dikkatleri de üzerine toplayabilirsin. Aileni ve kariyerini etkileyebilecek ciddi kararlar almak için istekli olabilir, bazı konularda risk almayı tercih edebilirsin. Hayat dinamiklerinde birtakım ani gelişebilecek konular karşısında dengeni kaybedebilir, içten içe gerilim hissedebilirsin.

14 Ocak 2022 Cuma – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

sosyal ya da yardım kuruluşlarıyla ilgili bir takım konularda öncülük yapabilir, sorumluluk bilincinle etrafındakilere örnek olabilirsin. Diğer taraftan yakın ilişkide olduğun insanın yaşadığı olaylardan etkilenebilir, ekonomik getirisi olan bir projeye katılıp, katılmama konusunda endişe duyabilirsin.

14 Ocak 2022 Cuma – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

gelecek plan ve projelerine odaklanıp, gerekli mücadeleyi verme hırsıyla haftaya başlayabilirsin. Ancak, hırslı davranışların seni sert tepkilere açık bir duruma getirebilir. Bu ara bulunduğun koşullara uyum sağlaman, maddi ve manevi alanda olası zararları engelleyebilir. Kariyer, aşk ve maddi beklentilerin sağduyulu ve temkinli adım atmanı gerektirebilir.