Günlük Burç Yorumları 12 Haziran 2021 Cumartesi | Emlakinfo
Astroloji

Günlük Burç Yorumları 12 Haziran 2021 Cumartesi

12 Haziran 2021 Cumartesi

Bugün sırasıyla tüm burçların 12 Haziran 2021 Cumartesi yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

12 Haziran 2021 Cumartesi

Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor

12 Haziran 2021 Cumartesi – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

 Sevgili Koç;

güne biraz daha yoğun bir tempoyla başlayabilir ve etrafına uyum sağlamaya çalışmakta zorlanabilirsin. Koşulları karşı tarafın belirlemesi kendi isteklerin için mücadele etmeni gerektirebilir. Daha fazla sosyalleşme ihtiyacı içinde olabilirsin. Fakat dengeleri iyi korumalı, gerektiğinde geri çekilebilmeli ve uzlaşma yoluna gitmelisin.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

 bugün olayların gelişme hızına yetişmekte zorlanabilirsin. Bir anda büyük beklenti içine girerken bir anda duygusal bir yıpranma ve kırgınlık yaşayabilirsin. Duygularını sert bir dille ifade etmen çalışma ortamında da huzursuzluğa neden olabilir, bu nedenle objektif olmaya çalışmalısın.

12 Haziran 2021 Cumartesi – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

duygularına kapılarak kararlar alabileceğin bir gündesin. İlişkilerinde kırgınlık yaşamamak için uyumlu olman gerekiyor. Alışverişe çıkarken de dikkatli olmalı bütçeni alt üst edecek harcamalardan uzak durmalı, keyiflere dalarak sorumluluklarını unutmamalısın.  Akşam saatlerinde seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

yaşamınla ilgili önemli kararlar alarak harekete geçeceğin bir gündesin. Fakat bu kararları duygularınla değil, objektif bir bakış açısıyla alman gerekiyor. Enerjin yüksek olduğundan her türlü baskıya karşı koyarak, mücadele ederken gücünün sınandığını hissedebilirsin.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

sosyal ve bol görüşmeli bir gün geçirirken hazırlıklı olmalı, beklentiyle girdiğin toplantılarda hazırlıksız yakalanmamalısın. Beklemediğin konuların açılması duygusal yaralar almana ve tepki vermene neden olabilir. Olaylar hızla gelişirken sağduyunu kaybetmemelisin.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

 bugün yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak duygusal tepkiler vererek bu fırsatları kaçırabileceğini de göz önüne almalı, hemen karar vermemelisin. Arkadaşlarınla ilişkilerinde ya da sosyal ortamında dikkatli olmanda ve tartışmalardan uzak durmanda yarar var.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

yaşamınla ilgili bir dönüm noktasına yaklaşıyor olabilirsin. Her zamanki objektif ve uyumlu tavrını korumakta zorlanabilirsin. Fakat hayatta ilerlemek için cesaret göstermeli, önüne çıkan ilk engelde vazgeçmemelisin. Sorumlulukların ve keyiflerin arasında kalman gerilime yol açabilir.

12 Haziran 2021 CumartesiAkrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

duygusal iniş çıkışlar seni çok yıpratabilir, olaylara doğru tepkiler vermeyebilirsin. Beklentilerinin yüksek olması kafanda bazı şeyleri kurmana sonra da endişe krizlerine yol açabilir. Geçmiş, aile ve ilişkilere dair düşünceler bir anda açığa çıkarak sonradan pişman olacağın sözler sarf etmene neden olabilir.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

bugün hem aşk hayatın hem de arkadaş çevrenle ilişkilerin oldukça hareketli geçebilir. Karşına çıkan fırsatları kullanabilmek için finansal kaynaklara ihtiyaç duyabilirsin. Ekonomik sorunlarını aşmadan ilerleme kaydedemeyeceğini düşünerek mücadeleden vazgeçebilirsin.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Sevgili Oğlak;

çok yoğun bir gün geçirebilir, birçok toplantıya ya da görüşmeye katılabilirsin. Karşındakiler beklentilerini karşılamadığında nezaketini bozmamalı, uyumlu ve adil olmalısın. Girişimlerinin başarılı olması için gerektiği yerde tolerans göstermen ve gerektiği yerde de taşın altına elini sokmanda fayda var.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Sevgili Kova;

bugün seninle aynı görüşte olmayan kişilere karşı daha ılımlı davranmalı, hemen iş birliklerini bozmamalısın. Objektif olmaya çalışmana rağmen düşmanca tavırlarla karşılaşman senin de sert tepkiler vermene ve tartışmalara girmene neden olabilir. Sosyal medyada da polemikten uzak durmanda fayda var.

12 Haziran 2021 Cumartesi – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Sevgili Balık;

 maddi, manevi paylaşımlarda uyumlu ve iş birlikçi olmakta zorlanacağın bir gün seni bekliyor. Sevdiklerini memnun etmek ve keyiflerin için atacağın adımlar finansal krizlere yol açabilir. Sorumluluklarını yerine getirmen için bazı konularda taviz vermen gerekebilir.