Gemlik'te 12 adet gayrimenkul satışa sunuldu | Emlakinfo
EmlakİhalelerToki

Gemlik’te 12 adet gayrimenkul satışa sunuldu

Gemlik'te 12 adet gayrimenkul satışa sunuldu

Bursa’nın Gemlik ilçesinde yatırım fırsatı sunuldu. Gemlik Kaymakamlığı tarafından ilçede yer alan 12 adet gayrimenkul satışa sunuldu.

Satışa sunulan gayrimenkuller için 9 Eylül 2021 günü satış ihalesi düzenlenecek. İhale, Gemlik Milli Emlak Müdürlüğü binasında gerçekleştirilecek.

Satışa sunulan gayrimenkuller arasında 9 adet arsa, 1 adet tarla, 1 adet zeytinlik ve 1 adet çalılık bulunuyor. Gayrimenkuller ihalede tek tek satılacak.

UYGUN FİYATLARLA YATIRIM FIRSATI

Gemlik’te satışa sunulan gayrimenkuller arasında yer alan 9 adet arsanın fiyatları, 115 bin TL ile 1 milyon 866 bin TL arasında değişiyor. Arsaların büyüklükleri ise 374 metrekare ile bin 865 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Satışa sunulan 5 bin 762 metrekare büyüklüğe sahip tarla vasıflı gayrimenkulün fiyatı 4 milyon 321 bin TL olarak belirtildi.

2 bin 572 metrekare büyüklüğe sahip çalılık vasıflı gayrimenkulün satış fiyatı 155 bin TL olarak belirtilirken bin 741 metrekare büyüklüğe sahip zeytinliğin fiyatı 1 milyon 306 bin TL olarak belirtildi.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmeye göre, yatırımcılar 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile tekliflerini sunacak.

Satışa sunulan gayrimenkuller için geçici teminat bedeli talep ediliyor. Ayrıca ihaleye katılacak gerçek veya tüzel kişilerden belgeler de talep ediliyor. İhale ve gayrimenkullere dair tüm detaylara Gemlik Milli Emlak Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabileceği kaydedildi.

Gemlik'te 12 adet gayrimenkul satışa sunuldu