Projeler

Emlak Konut’un İstanbul’daki yeni çalışması Vadi Evleri projesi satışa sunuldu

Emlak Konut'un İstanbul'daki yeni çalışması Vadi Evleri projesi satışa sunuldu

Emlak Konut Vadi Evleri projesinde 496 adet konut ve 51 adet villa oluşturuluyor.

Projedeki konutlar; 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve 7+1 konut tipi seçeneklerini taşıyor. Villalar ise 3+1, 4+1 ve 5+1 şekliyle tasarlanıyor.

Şehrin stresinden uzakta huzur dolu bir yaşamın kapılarını açmaya hazırlanan Emlak Konut Vadi Evleri’nde yatırımcılara aynı zamanda ferah bir yaşam alanı da sunulacak. Projedeki konutların büyüklükleri 120 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiyor. Yatay mimarili tasarımla oluşturulan projedeki binalar ise zemin+6 kat şekliyle tasarlanıyor.

UYGUN FİYATLAR DİKKAT ÇEKİYOR

Emlak Konut Vadi Evleri projesinde konut teslimlerinin 36 ay içerisinde yapılması planlanıyor. İşte Mart 2021 dönemi itibarıyla projedeki bazı konut fiyatları:

2+1 konutların fiyatları 908 bin TL ile 1 milyon 248 bin TL arasında,
3+1 konutların fiyatları 1 milyon 129 bin TL ile 1 milyon 503 bin TL arasında değişiyor.

Projede uygun fiyatların yanı sıra kolay ödeme imkanları da sunuluyor. Yatırımcılara 120 ay vadeli yüzde 0.99 faiz oranlı ödeme planı hazırlanıyor. Aynı zamanda peşin alımlarda yüzde 15’lik indirim de uygulanıyor.

AVANTAJLI NOKTADA KURULAN PROJE

Emlak Konut Vadi Evleri projesi, İstanbul Havalimanı’na yakın bir noktada hayat buluyor. Doğanın içerisinde lüks bir yaşam alanı sunmaya hazırlanan proje; Hoşdere Millet Bahçesi’ne, bazı üniversitelere, hastanelere ve AVM’lere yakın noktada kuruluyor. Projenin yaşam alanında ise çok sayıda sosyal donatı oluşturulacak.

Emlak Konut'un İstanbul'daki yeni çalışması Vadi Evleri projesi satışa sunuldu