Çorum Belediyesi'nden yatırım fırsatı: 4 adet arsa satışta | Emlakinfo
Emlakİhaleler

Çorum Belediyesi’nden yatırım fırsatı: 4 adet arsa satışta

Çorum Belediyesi'nden yatırım fırsatı: 4 adet arsa satışta

Mülkiyeti Çorum Belediyesi’ne ait olan 4 adet arsa, düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesi ile satılacak. İhalenin 20 Ağustos 2021 günü düzenleneceği belirtildi.

Satışa sunulan arsalar Ayarık, İbrahimçayırı, Çeğni ve Gülabibey bölgelerinde yer alıyor. Arsalar için toplam 18 milyon 460 bin TL satış bedeli belirlendi.

Öte yandan arsaların ihalede tek tek satılacağı belirtildi. Arsalara ve ihaleye ilişkin tüm detaylara Çorum Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabileceği kaydedildi.

ARSALARIN ÖZELLİKLERİ

Ayarık Mahallesi’nde satışa sunulan arsa, 2 kat konut alanı imar durumunu taşıyor. 10 bin 660 metrekare büyüklüğe sahip bu arsa için 6 milyon 610 bin TL muhammen bedel belirlendi.

İbrahimçayırı Mahallesi’nde 4 bin 752 metrekare büyüklüğe sahip, konut alanı imar durumunu taşıyan arsa satışa sunuldu. Arsa için 4 milyon 600 bin TL muhammen bedel belirlendi.

Çepni bölgesinde 2 bin 298 metrekare büyüklüğe sahip en fazla 5 katlı ticaret alanı imar durumunu taşıyan arsa, 3 milyon 500 bin TL muhammen bedelle satışa sunuldu.

Gülabibey bölgesinde ise 2 bin 490 metrekare büyüklüğe sahip, ticari alan imarlı arsa satışa sunuldu. Bu arsa için 3 milyon 750 bin TL muhammen bedel belirlendi.

KAPALI TEKLİF İLE ARTIRMA YAPILACAK

Çorum Belediyesi’nden ihaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede ihalenin, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a maddesine istinaden kapalı teklif artırma usulü ile düzenleneceği kaydedildi.

Çorum Belediyesi'nden yatırım fırsatı: 4 adet arsa satışta