Aydın Efeler'de 35 adet gayrimenkul satışta | Emlakinfo
Emlakİhaleler

Aydın Efeler’de 35 adet gayrimenkul satışta

Aydın Efeler'de 35 adet gayrimenkul satışta

Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Efeler ilçesinde yer alan 35 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Söz konusu gayrimenkuller için 16 ve 17 Haziran günü satış ihalesi yapılacak.

Satışa sunulan gayrimenkuller; arsa, zeytinlik ve mesken durumunu taşıyor. Gayrimenkuller için toplam 11 milyon 716 bin 550 TL satış bedeli belirlendi.

Yapılan bilgilendirmeye göre, ihaleler Efeler Ramazanpaşa Mahallesi Doğu Gazi Bulvarı’nda bulunan Maliye Hizmet Binasında düzenlenecek. İhalede gayrimenkuller tek tek satılacak.

KONUTLARIN FİYATLARI 130 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Satışa sunulan gayrimenkuller arasında 25 adet imarsız arsa ve 1 adet zeytinlik cinsinde gayrimenkul bulunuyor. Arsaların fiyatları 25 bin 200 TL ile 1 milyon 094 bin TL arasında değişiyor. Satışa sunulan 1 adet zeytinlik için 320 bin TL satış bedeli belirlendi. Bu gayrimenkuller Baltaköy, Güzelhisar ve Cumhuriyet mahallelerinde yer alıyor.

İhalede satışa sunulan 9 adet konut ise Hasanefendi ve Cumhuriyet mahallelerinde yer alıyor. Konutların tamamı 3+1 daire tipi şeklini taşırken büyüklükleri 97 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor. Konutlar için ihalede talep edilen satış bedeli 130 bin TL ile 190 bin TL arasında değişiyor.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

İhaleye katılmak isteyen yatırımcıların gayrimenkullere ve ihaleye dair tüm detaylara Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü tarafından ulaşılabileceği belirtildi. Öte yandan satış ihaleleri, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’inci maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacak.

Aydın Efeler'de 35 adet gayrimenkul satışta