Ankara Gölbaşı'nda konut imarlı arsalar satışa sunuldu | Emlakinfo
Emlakİhaleler

Ankara Gölbaşı’nda konut imarlı arsalar satışa sunuldu

Ankara Gölbaşı'nda konut imarlı arsalar satışa sunuldu

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek söz konusu ihale, 27 Mayıs 2021 günü Hipodrom Caddesi’ndeki Belediye Hizmet binasında yapılacak.

Satışa sunulan konut imarlı arsalar Gölbaşı’nın Kızılcaşar ve İncek mahallelerinde bulunuyor. Arsalar ihalede tek tek satılacak.

FİYATLARI 1 MİLYON TL SEVİYESİNDEN BAŞLIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bilgilendirmeye göre, Kızılcaşar ve İncek mahallelerinde yer alan 6 adet konut imarlı arsanın fiyatları, 1 milyon 060 bin TL ile 44 milyon 550 bin TL arasında değişiyor. Arsaların yüz ölçümleri bin 326 metrekare ile 16 bin 200 metrekare arasında değişiyor. Bu arsalar için talep edilen geçici teminat tutarı ise 31 bin TL seviyesinden başlıyor.

İhalede aynı zamanda Etimesgur ve Yenimahalle ilçelerinde yer alan toplam 2 adet arsa daha satılacak. Bu arsaların fiyatları 3 milyon 390 bin TL ile 8 milyon 162 bin TL arasında değişiyor.

KAPALI TEKLİF SUNULACAK

İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede, satışa sunulan arsaların 2886 Sayılı Kanunun 36’ncı maddesi gereğince kapalı zarf usulü ile satış bedeli, ihale karar pulu, sözleşme karar pulu, ilan giderleri ve diğer giderleri peşin ödenmesi şeklinde yapılacağı belirtildi.

Arsalara ve ihaleye dair tüm detayların Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanlığı’ndan öğrenilebileceği kaydedildi.

Ankara Gölbaşı'nda konut imarlı arsalar satışa sunuldu