Adulis Garden projesinde konut satışları sürüyor | Emlakinfo
EmlakProjeler

Adulis Garden projesinde konut satışları sürüyor

Adulis Garden projesinde konut satışları sürüyor

Paris İnşaat ve İzler Yapı imzasıyla Bursa’nın Nilüfer ilçesinde butik site konsepti ile kurulan Adulis Garden projesinde uygun fiyatlara sahip konutların satışları devam ediyor.

6’şar katlı, yatay mimariye sahip 2 blok tasarımıyla kurulan Adulis Garden projesinde toplam 48 adet konut hayata geçiriliyor. Projedeki konutlar 2+1 ve 3+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor.

Projedeki 2+1 konutların brüt büyüklükleri 80 metrekare, 3+1 konutların brüt büyüklükleri ise 120 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor. Konutlarda laminant parke, portmanto dolabı, ankastre 3’lü set, özel banyo dolapları standart olarak yer alıyor.

FİYATLAR 590 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Adulis Garden projesinde konut teslimlerinin önümüzdeki aylarda başlaması hedefleniyor. Projede kalan konutların satışları ise devam ediyor.

Merkezi noktada uygun fiyatlarla kaliteli bir yaşamın kapılarını açmaya hazırlanan Adulis Garden projesinde konut fiyatları, 590 bin TL’den başlayarak konut özelliğine göre 905 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan konutlar için firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme planları da hazırlanıyor.

KAPAYA BÖLGESİNDE YÜKSELİYOR

Bursa’da son yıllarda gözde semtler arasında gösterilen Kapaya Bölgesinde kurulan Adulis Garden projesi, yatırımcısına konumuyla avantaj sağlıyor. Proje, 30 Ağustos Mahallesi’nde yer alıyor.

Projenin yaşam alanında ise çocuk oyun parkı, açık otopark alanı, peyzaj alanı, güvenlik gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Adulis Garden projesinde konut satışları sürüyor