18 Ekim Pazartesi 2021 Günlük Burç Yorumları analizi | Emlakinfo
Astroloji

18 Ekim Pazartesi 2021 Günlük Burç Yorumları analizi

18 Ekim Pazartesi 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 18 Ekim Pazartesi 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
18 Ekim Pazartesi 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
18 Ekim Pazartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

bugün kendini ifade etmekte zorlanabilir ya da yalan yanlış bilgilerle kendini aldatılmış hissedebilirsin. Yeni bir işe girişmek yerine yakın çevre ilişkilerine odaklanabilir, kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelebilirsin. Verdiğin sözleri tutmakta zorlanabileceğinden abartılı ifadeler kullanmamalısın.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

kazançlarını daha akılcı değerlendirmek için çaba sarf ederken seni yanlış yönlendiren kişilere karşı dikkatli olmalısın. Bugün fazla iyimser davranarak sahip olduklarının değerlerini çok abartmamanda fayda var. Adım atmadan önce içinde bulunduğun koşulların netleşmesini beklemelisin.

18 Ekim Pazartesi 2021  – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

bir yandan girişimlerde bulunmanı sağlayacak heves ve heyecanı hissettiğin bir yandan da nereye gideceğini bilemediğin bir gün geçirebilirsin. Karşındakilerin cesaretlendirmesiyle her organizasyonda yer almak isteyebilirsin ancak hemen akabinde vazgeçebilir ya da doğru bilgilendirilmediğini anlayabilirsin.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

bugün eyleme geçmek yerine olan biteni izlemeyi ve kulağına gelen gizli bilgileri ve dedikoduları değerlendirmeyi tercih etmelisin. Görüşlerinden bir türlü emin olamadığından kendini ifade edemeyebilir ya da her fikre abartılı tepkiler vererek düşmanlıkları harekete geçirebilirsin.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

kazançlarını artırmak için yaptığın planların boşa çıkma ihtimalini göz önüne alarak aşırı beklenti içine girmemeli, finansal konularda dikkatli olmalısın. Bugün sevdiklerinle bir araya gelmekten keyif alsan da biraz daha temkinli gitmeli, harcamalarını kontrol altına almalısın.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

bugün aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, yapacağın sunum ve toplantılarda aksilikler yaşayabilirsin. Danıştığın, fikir aldığın kişilerin seni yanlış bilgilendirebileceğini dikkate alarak adım atmalı, her konuda görüş beyan etmemeli ve biraz daha temkinli ilerlemelisin.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

sosyal medyadan gelen bilgileri fazla dikkate almasan iyi edersin. Üstü kapalı söylemler ya da belirsizlik içeren programlar seni yanıltabilir. Çıkacağın bir yolculuk veya katılacağın bir eğitim içinde fazla heveslenmemeli, abartılı beklentiler içine girmemelisin. Hayal kırıklığına uğramamak için biraz ağırdan almanda fayda var.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

bugün beklediğin bir ödemeyi almakta zorlanabilir, doğru ve net sonuca ulaşamayabilirsin. Finansal konularla ilgili girişimlerinde, eksik evrak gibi işler yüzünden ertelemeler yaşayabilirsin. Bir yandan da gelecek paraya güvenip abartılı harcamalar yaparak bütçeni zorlayabilirsin.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

yakın ilişkide olduğun kişilerin tavırları senin de karar almanı zorlaştırabilir. İyimser ve iyiniyetli olmana rağmen karşındakiler yüzünden planlarını uygulayamayabilirsin.  Bugün şartları fazla zorlamamalı önemli görüşme ve girişimlerde bulunmamalı, mümkün olduğunca akışta kalmalısın.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

çalışma ortamında yaşanan hareketlilik kontrolünde olmayabilir, ucu açık ya da netleşmemiş konu ve projeler üstünde çalışman beklenebilir. Her işe koşturmaya çalışırken eksik bilgilerden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsin. Tutamayacağın sözler vermekten veya çok fazla iş üstlenmekten kaçınmalısın.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

bugün çevrendekilerle iletişim halinde olmak ve sürekli bir yerlere gitmek hoşuna gidecektir. Alış veriş yapmak ve entelektüel organizasyonlar içinde bulunmak isteyebilirsin. Fakat geleceğe dair beklentilerini fazla abartman, kararlarını uygulamanı ve verdiğin sözleri tutmanı zorlaştıracaktır.

18 Ekim Pazartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

ev ve aile ile ilgili konular gündeme gelebilir, iş ve özel yaşamın arasında kararsız kalabilirsin. Bugün düşüncelerini tekrar gözden geçirmen iyi olabilir çünkü fazla iyimser davranıp risk alıyor olabilirsin. Her işi bir arada yapmak istemen yetersizliğe ve işlere yetişememene yol açabilir.