15 Ekim Cuma 2021 Günlük Burç Yorumları analizi | Emlakinfo
Astroloji

15 Ekim Cuma 2021 Günlük Burç Yorumları analizi

15 Ekim Cuma 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 15 Ekim Cuma 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
15 Ekim Cuma 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
15 Ekim Cuma 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

parasal konulara odaklandığın bugün birden gelişen olaylar farkındalığını artırabilir.  İş hayatının getirdiği fırsatları kullanman gelirlerin artmasını sağlayabilir fakat risk alarak yaptığın hamlelerden dolayı huzurun kaçabilir. Komisyon, prim, faiz gibi kazançlarda beklediğini bulamayabilirsin.

15 Ekim Cuma 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

Ay, hâlâ burcunda hareket ederken ilişkilere özel bir vurgu yapabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda kıskançlıklar olabilir, sana açık davranmadıklarını düşünebilirsin. Duygularını paylaşırken açık ve net olmana rağmen karşındakiler sözlerini manipüle edebilir.

15 Ekim Cuma 2021  – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

çalıştığın ortamda içine kapanmana, yaptıklarını kendine saklamana neden olan olaylar olabilir. İş arkadaşlarınla ya da akrabalarınla arandaki kıskançlıklar huzurunu kaçırsa da duygularını belli etmemeye çalışabilirsin. Sorunlara rağmen gelişmeler farkındalığının artmasını sağlayabilir.

15 Ekim Cuma 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

duygularını çok yoğun ve tutkulu yaşaman sevdiklerini fazla sahiplenip herkesten kıskanmana yol açabilir. Bugün ilişkilerini ve yaşamdan ne kadar keyif aldığını sorgulayabilirsin. Ancak çok yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini aldığında kendini güvende hissedebilirsin.

15 Ekim Cuma 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

iş ve sosyal hayatında iş arkadaşlarının ya da akrabalarının desteğiyle statü ve para için mücadele edebilirsin. Bulunduğun konumda gözü olanlar olabilir, kıskançlıklarla karşılaşabilirsin. Hiç risk almadan harekete geçmen mümkün olmadığından başarı için konforundan ödün vermelisin.

15 Ekim Cuma 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

sosyal medya üzerinden kendini ifade etmeye kalktığında beklediğin karşılığı alamayabilir, olaylara daha derinlemesine bakman gerektiğini fark edebilirsin. İletişimde yaşanan kısıtlanmalar, bir süre için kararlarını gözden geçirmene neden olabilir. Fakat aklını kullanarak somut adımlar atabilirsin.

15 Ekim Cuma 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

bugün ekonomik konularla ilgili endişelerin artabilir, kendini güvende hissedemeyebilirsin. Sıkıştığın yerlerde aile kaynaklarına başvurabilir ya da bir gayrimenkul satışı veya ipoteğiyle sorunu çözebilirsin. Yaşanan kıskançlıklar maddi manevi değerlerini sorgulamanı gerektirebilir.

15 Ekim Cuma 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

bugün yakın ilişkide olduğun kişilere güvenmekte zorlanabilir, maddi çıkarların devrede olduğunu düşünebilirsin. Şartlar sana bağlı olmasa da karşındakileri ikna etmek için verdiğin mücadeleden başarılı çıkabilirsin ancak yine de seni tatmin etmeyen ve elini ayağını bağlayan koşullar oluşabilir.

15 Ekim Cuma 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

bugün gelir elde etmek için tutarlı ve uzun vadeli bir mücadele içine girebilir, destekler alabilirsin. Arkandan yapılan kulislerin açığa çıkmasıyla çevrendekilerin gerçek yüzünü görebilir, nasıl bir kıskançlığa maruz kaldığını fark edebilirsin. İş ortamında kendini güvende hissetmeye ihtiyacın var.

15 Ekim Cuma 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

bugün aşk ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili girişimlerde enerjik ve hareketli olabilir, sana mutluluk veren ilişkiler için mücadele edebilirsin. Fakat gelişen olaylar karşındakilere verdiğin değeri sorgulamana neden olabilir. Kendi içinde huzurlu olsan bile bazı kişilere şüpheyle yaklaşman gerekebilir.

15 Ekim Cuma 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

aile ve eve ait konularda somut girişimlerde bulunabilirsin. Fakat iş ve sosyal hayatındaki sorumlulukların konforunu engelleyebilir, duyguların kısıtlanabilir. Bazı ilişki ve girişimleri gizli yaşamak istemene rağmen herkes tarafından duyulması seni rahatsız edebilir, hesap vermek zorunda kalabilirsin.

15 Ekim Cuma 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

bugün senin için her şey net ve apaçık görünür olabilir. Ancak aynı görüşü paylaştığın kişilerin seninle aynı fikirde olmaması seni de şüpheye düşürebilir. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında seni zora sokan, kıskançlıklarla karşılaşmana yol açan gelişmeler yaşanabilir. Bugün gözünle görüp, elinle tuttuğuna inanmaya meyillisin.