14 Eylül Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi | Emlakinfo
Astroloji

14 Eylül Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi

14 Eylül Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Bugün sırasıyla tüm burçların 14 Eylül Salı 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
14 Eylül Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
14 Eylül Salı 2021  – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

bugün gerçekleşecek dolunay bilinçaltındaki bazı sorularına cevap bulmana yardımcı olabilir. Günlük yaşama dair rutinlerinde ve alışkanlıklarında sonlanmalar hatta dönüm noktası sayılacak gelişmeler yaşayabilirsin. Merkür ve Venüs’ün de karşıt burcunda hareket etmesiyle ilişkilerde yeni bir dönem başlayabilir.

14 Eylül Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

bu dolunay arkadaş çevren ve hedeflerinle ilgili seçimlerinde yeni bakış açısı getirebilir. Sevdiklerinle paylaşımlarını gözden geçirebilir; sana nelerin keyif verdiği veya kimlerin bundan sonra yanında olmasını istediğinle ilgili bir karara varabilirsin. Yönetici gezegenin Venüs’ ün de burç değiştirmesiyle günlük yaşamına yeni ilişkiler girebilir.

14 Eylül Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

kariyerin, sosyal konum ve evinle alakalı konularda bir karar arifesinde olabilirsin. Bugün gerçekleşecek dolunay bu alanlarda seçim yapmana neden olabilir. Beklentilerini yüksek tutmadan kendini akışa bırakmalısın. Romantik ilişkilerin hareketleneceği bir dönemdesin.

14 Eylül Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

 bugünkü dolunay; yurtdışı, eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili girişimlerin üzerinde etkili olacaktır. Hedeflerini belirlerken ve adım atarken bir teslimiyet içinde olabilirsin. Önümüzdeki günlerde kariyerini ilgilendiren gelişmeler yaşanabilir, sosyal açıdan aranılan kişi olabilirsin.

14 Eylül Salı 2021  – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

dolunayın etkilerini bütçen, alacak ve borçlarınla ilgili konularda hissedebilirsin. Bir kredinin kapanması ya da alacağın tahsil edilmesi seni bir süre için rahatlatabilir. Farkında bile olmadığın bir becerin kazanç kapılarını açabilir. Kardeş veya kuzenlerinle ilişkilerinin iyileşeceği bir süreçtesin.

14 Eylül Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

karşıt burcunda yaşanan dolunay ikili ilişkiler ve ortalıklarınla ilgili önemli seçimler yapmanı gerektirebilir. Bir süredir yaşadığın olaylar neticesinde içinde bulunduğun koşulları değerlendirebilir; tamam mı devam mı diyebilirsin. Ekonomik özgürlüğünün daha da artacağı bir dönemdesin.

14 Eylül Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

bilinçaltını kurcalayan ve henüz olgunlaşmamış duygu ve düşünceler bugünkü dolunay ile netleşebilir. Ayrıca daha sağlıklı yaşamak için kararlar alabilir; yeni bir düzen uygulamak için harekete geçebilirsin. Merkür ve Venüs’ün burcunda harekete başlamasıyla da ilişkileri ve olayları kontrol edebileceğin bir döneme giriyorsun.

14 Eylül Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

bu dolunay aşka bakışına yeni bir soluk getirebilir. İdealindeki ilişkiyi tekrar gözden geçirebilir duyguların ve mantığın arasında kalabilirsin.  Çocuklarının geleceği için fedakârlık yapmanın yanı sıra sanatsal yetenek gerektiren çalışmalarla ilgili gelişmeler de olabilir.

14 Eylül Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

bu dolunay hedeflerini ne derece gerçekleştirdiğine ve aldığın sorumlulukların nasıl altından kalktığına dair sana bir görüş verebilir. Kariyerinde ya da sosyal ortamında seni yoran ve yıpratan gelişmelerin sona ermesi önünü daha rahat görmeni sağlayacaktır. Kendini akışa teslim edebilir, gelişmeleri olgunlukla karşılayabilirsin.

14 Eylül Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

hayata bakış açın üzerinde etkileri olacak bir dolunay ile karşı karşıyasın. Sıkı sıkıya bağlı olduğun görüşleri sorgulamana neden olacak gelişmeler yaşayabilir; bir seçim yapabilirsin. Bazı konulardan vazgeçmeyi veya ilişkiyi sonlandırmayı kafana koyabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili fedakârlıklar yapman gerekebilir.

14 Eylül Salı 2021  – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

finansal konuların üzerinde etken olacak bu dolunay; kazançlarının artması ve idaresi konusunda sana önemli deneyimler yaşatacaktır. Duygusal paylaşımlardaki katı ve mantıklı tutumundan vazgeçerek daha sevecen, duyarlı ve fedakâr bir tavır sergileyebilir, duvarlarını biraz da olsa kaldırabilirsin.

14 Eylül Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

burcunda gerçekleşecek dolunay; yakın ilişkiler veya evlilikle ilgili kararlar içinde olduğuna işaret etmekte. Seçimlerini yaparken kendi duygularından ve isteklerinden yola çıkabilirsin. Sezgilerinin de yardımıyla kendine yeni bir yol çizebilir; bitişler ve başlangıçlar yaşayabilirsin.