14 Ekim Perşembe 2021 Günlük Burç Yorumları analizi | Emlakinfo
Astroloji

14 Ekim Perşembe 2021 Günlük Burç Yorumları analizi

Sevgili Okurlar, Bugün sizler için sırasıyla tüm burçların 14 Ekim Perşembe 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 14 Ekim Perşembe 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Sevgili Okurlar, Bugün sizler için sırasıyla tüm burçların 14 Ekim Perşembe 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
14 Ekim Perşembe 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

gün boyunca Ay boşlukta olduğundan girişimlerde bulunmak için uygun olmayabilir. Zaten dolunayın ardından biraz düşünmenin ve durum değerlendirmesi yapmanın tam zamanı. Akşam saatlerinden itibaren yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlara odaklanabilirsin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

son bir iki gündür yaşadığın huzursuzluğun ardından biraz dinlenmeye ve sakinleşmeye ihtiyaç duyabilirsin.  Bugün akşam saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; artık kendini daha rahat ifade etmeni ve duygularını açığa çıkarmanı sağlayabilir.

14 Ekim Perşembe 2021  – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

oldukça hareketli ve yoğun geçen bir süreçten sonra gün içinde arkadaşlarınla beraber durum değerlendirmesi yapabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Girişimlerde bulunmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsin. Akşam saatlerinde dinlenmeye çekilip kendi içinde sorgulama yapabilirsin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

iş ve sosyal hayatında yaşanan hareketlilikten sonra enerjinin düştüğünü fark edebilir, bunca çabanın ekonomik karşılığını alıp alamadığını değerlendirmeye başlayabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal açıdan rahatlayabilir, arkadaşlarınla keyifli organizasyonlar yapabilirsin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

zihnen oldukça yoğun ve karmaşık bir dönemden geçmiş olduğundan neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulamak ve fikirlerini değerlendirmek için bugün uygun olabilir. Gün içinde başlangıçlardan uzak durmalı ve eksiklerini tamamlamalısın. Akşam saatlerinde sosyal ortamlara girebilirsin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

enerjik geçen birkaç günden sonra bugün finansal konularda durum değerlendirmesi yapabilir, emeklerinin karşılığını alıp almadığını sorgulayabilirsin. Gelişen krizleri yönetebilir ve yarım kalan işlerini sonuca ulaştırabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde dinlenmeye zaman ayırabilirsin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

birkaç gündür koşulların sana bağlı olmaması ve olayları kontrol edememen seni yormuş olabilir. Bugün aldığın kararları uygulayabilir, durum değerlendirmesi yapabilirsin. Toplantı ve görüşmelerden sonuç alabilir artık önüne bakabilirsin. Akşam saatlerinden itibaren para konuları gündeme gelebilir.

14 Ekim Perşembe 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

son günlerde çalışma ortamında aktif ve hareketli olmana rağmen bugün sakinleşip durum değerlendirmesi yapmanda fayda var. Çalışma arkadaşlarınla yaşanan çatışmayı gidermek için çaba sarf edebilir, bitirmen gereken işleri yetiştirme telaşına düşebilirsin. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkabilir.

14 Ekim Perşembe 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

enerjinin ve temponun yüksek olduğu birkaç günün ardından yaşanan gelişmelerin sonuçlarını almak için bugün durup dinlenmende fayda var. Zaten maddi ve manevi değerlerinle ilgili zorlu bir süreç yaşıyor ve üstünde baskı hissediyor olabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kendini daha güvende hissedebileceksin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

bugün hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerde fazlasıyla kontrolcü davranabilirsin. Son günlerde yaşanan hareketlilik ve gerilim seni yormuş olabilir, evden dışarı çıkmak istemeyebilirsin. Akşam saatlerinde kendine daha fazla zaman ayırabilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

14 Ekim Perşembe 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

son günlerde duydukların kafanı karıştırmış ve yoğun bir tempo içinde hareket etmene yol açmış olabilir. Bugün çevrenle iletişim kurarak yaşananların değerlendirmesini yapabilirsin. Ay boşlukta olduğundan yeni girişimlerde bulunmak yerine yarım kalan işlerini tamamlamaya çalışmalısın.

14 Ekim Perşembe 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

maddi değerlerinle ilgili krizler, yeteneklerini ve harcamalarını sorgulamana neden olabilir. Kontrol edemediğin giderler seni bunaltsa bile akşam saatlerinden itibaren yakın çevrenden destek bulabilirsin. Güven ihtiyacının arttığı bu süreçte kendini daha fazla ifade etmeye başlayabilirsin.