12 Ekim Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi | Emlakinfo
Astroloji

12 Ekim Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi

12 Ekim Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Sevgili OkurlarBugün sizler için sırasıyla tüm burçların 12 Ekim Salı 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.
12 Ekim Salı 2021 Günlük Burç Yorumları analizi
Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor
12 Ekim Salı 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 Sevgili Koç;

sabah saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; yoğun bir koşturmaca içinde olabileceğini ve olaylar üstünde kontrol sağlamak için çaba sarf edeceğini göstermekte. İki gün sonra gerçekleşecek dolunay öncesi beklenmedik kararlar alıp, uygulamaya koyabilirsin.

12 Ekim Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sevgili Boğa;

bugün atacağın adımlardan bir sonuç almakta zorlanabilir, kendini ifade edemeyebilirsin. Akşama doğru olaylar birden hızlanabilir, beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla tartışmalar yaşasan bile öfkeni yansıtmamaya çalışabilirsin. Beklenmedik sağlık sorunlarına dikkat.

12 Ekim Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Sevgili İkizler;

son günlerde yaşananlara bir anlam vermekte zorlanmış olsan da bugün olaylar daha netlik kazanabilir, kendini daha enerjik ve mücadeleye hazır hissedebilirsin. Fakat aşk ve sosyal ilişkilerde ki ani gelişmeler öfkelenmene ya da beklenmedik kararlar almana neden olabilir.

12 Ekim Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç;

sabah saatlerinden itibaren çalışma tempon yüksek olabilir, kendini birçok yere birden yetişmeye çalışırken bulabilirsin.  Aile fertleriyle yaşayacağın çatışmalar sosyal çevrenin gözü önünde gelişebilir. İş hayatınla ilgili kararlar alıp, hemen uygulamaya kalkabilirsin.

12 Ekim Salı 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan; 

bugün enerjin yükselebilir, kendini cesaret ve özgüvenle ifade edebilirsin. Ancak özellikle sosyal medya da akşam saatlerinden itibaren gerilimli ve hareketli bir süreç başlayabilir, sataşmalara maruz kalabilir ya da yüz yüze gelerek bazı sorunları açık açık tartışabilirsin.

12 Ekim Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak;

hayatında yaşanan hareketlilik kısa süre de karmaşaya dönüşebilir, kendini telaş içinde bulabilirsin. Bir yandan koşturmaca yaşarken bir yandan da finansal konularda tek başına kararlar almak zorunda kalabilirsin. Akşam saatlerinde yapacağın alış verişlerde bütçeni aşabilirsin.

12 Ekim Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi;

önümüzdeki birkaç gün ilişkilerle ilgili gelişmeler yaşanabilirsin Karşındakilerin sana danışmadan karar alması öfkelenmene ve ilişkiyi tekrar gözden geçirmene neden olabilir. Pazar günü gerçekleşecek dolunay öncesi olaylar birden netleşmeye ve her şey görünür olmaya başlayabilir.

12 Ekim Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep;

bugün çok çalışıp, çok yorulabilir, sağlığını ve sinirlerini gereksiz yere yıpratabilirsin. Çalışmalarından verim alabilmek için belirli bir düzen ve plan içinde hareket etmeli, sana rağmen gelişen olaylara sakinliğini muhafaza ederek yaklaşmalısın. Gizli düşmanlıklara dikkat.

12 Ekim Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay; 

birkaç gün boyunca kendini heyecanlı ve neşeli hissedebilir, içindeki yaşam sevincini çevrendekilere yansıtabilirsin. Ancak herkesin senin duygularına karşılık vermesini bekleyemezsin. Hedeflerine varmak için atacağın adımlar engellerle karşılaştığında hemen tepki verebilirsin.

12 Ekim Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Sevgili Oğlak;

hayatından bazı yükleri çıkarmak için gereken güce ve enerjiye sahip olduğundan, net kararlar alarak uygulamaya koyabilirsin. İş ve sosyal ortamındaki rakiplerin açık açık sana tavır alarak çileden çıkmana neden olabilir. Başarılı olabilmek için öfkeni kontrol altına almalısın.

12 Ekim Salı 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sevgili Kova;

gün boyunca hızlı bir iletişim trafiği ve koşturmaca seni bekliyor. Telefon elinden düşmeyebilir, herkese cevap yetiştirmeye çalışabilirsin. Akşam saatlerinde trafikte ve acele işlerde dikkatli olmalı, gereksiz tartışmalara girmemelisin. Alacağın ani haberler hemen harekete geçmeni gerektirebilir.

12 Ekim Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgili Balık;

bugün bütün kararları tek başına alacağından bir süre sonra ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsin. Alışverişe çıkarak kendini mutlu etmeye çalışman bütçenin zorlanmasına neden olabilir. Hiç hesapta olmayan ödemelerden dolayı sıkıntı yaşamamak için dikkatli gitmelisin.